Frellance Grafik - Tasarım - Dünya Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Frellance Grafik - Tasarım - Dünya Geneli ...

designer_91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designer_91

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Frellance Grafik - Tasarım

Program/Seviye:
  • Corel : İyi
  • Photoshop : İyi
  • İllüstratör : İyi
  • Freehand : Orta

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Ofset - Dijital Baskı
(Kurumsal Kimlik-Logo Tasarım-Kartvizit-Branda-Afiş-Folyo-Bilbord-İnsört Vb.)

İşle ilgili açıklama: Her İki Taraf Düşünülerek İşin Türünü Göre Ödeme Bilançosu Çıkarır....

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Frellance Grafik - Tasarım - Dünya Geneli - Frellance Grafik - Tasarım - Dünya Geneli ya da Frellance Grafik - Tasarım - Dünya Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Frellance Grafik - Tasarım - Dünya Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Frellance Grafik - Tasarım - Dünya Geneli | Frellance Grafik - Tasarım - Dünya Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..