Front page de iletişim formu Norbot hatası

Php, Asp, Perl, Html - Front page de iletişim formu Norbot hatası ...

uzman1991 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uzman1991

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Front page 2003 de iletişim formu hazırladım.Basit bir şekilde.Anladığım kadarıyla sitemdeki _private klasörünün içine kaydedicek girilen bilgileri.Neyse Gönder diyince şu hatayı veriyor.

http://www.goldsunsolarium.com/_derived/nortbots.htm

Bu sorunu nasıl giderebilirim.Birde hostum php desteklemiyor.Dolayısıyla html iletişim sayfası yapıyorum.Burdakilerin _private yada mail adresime gitme imkanı varmı.?
İyi günler....:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
PHP ya da benzer bir dinamik script kullanmazsanız iletişim formunuz hiç çalışmaz. Front page de iletişim formu Norbot hatası Artı ben pek anlayamadım ne olduğunu ama siz php kodlar yazdıysanız onlar çalışmıyordur. Ya da html sadece hazırlmışsınız galiba öyle de bir anlam çıkardım.Bu durumda da ilk yazdığım cümleyi dikkate alınız. Front page de iletişim formu Norbot hatası Yani sonuç olarak dinamik scriptler şart. Gönder dediğiniz zaman serverın çağırması gereken bir form iletişim sayfası olması, mesela gonder.php gibi. E haliyle sizin öyle bir sayfanız olmadığı için sayfa görüntülenemiyor hatası veriyor.

Kolay gelsin. Front page de iletişim formu Norbot hatası
Bu mesajdan alıntı yap