frontpage gizli image ve klasörler

Web Tasarımı - frontpage gizli image ve klasörler ...

dhb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dhb

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

frontpage te hazırladığım sayfaları ve içeriği kaydedilen klasör içinde göremiyorum, sadece frontpage ile açabiliyorum. bu gizli dosya ve klasöreri göstermenin bir yolu varmı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 24-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Frontpage mi? Baba sen naptın yaaa...
Bu mesajdan alıntı yap

dhb

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-01-2013 #3
Frontpage mi? Baba sen naptın yaaa...
sorduğum sorunun cevabını biliyor musun bilmiyor musun? bilmiyorsan laf olsun diye yorum yazma...
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 29-01-2013 #4
Aslında laf olsun diye bir yorum değildi. Belki birşey çıkarabilirsiniz diye ummuştum ama gerek yokmuş.

Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

dhb

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 30-01-2013 #5
Aslında laf olsun diye bir yorum değildi. Belki birşey çıkarabilirsiniz diye ummuştum ama gerek yokmuş.

Başarılar.
hala laf olsun diye boş boş yorum yazıyorsun.

ben de biliyorum fronpage'in fii tarihinden kaldığını.

derdimi daha açıklayıcı şekilde yazayım, Arşive kaldırmak için yedeklemem gereken dosyaları frontpage gizli dosya halinde saklıyor. bağlı olduğu ana klasörü dahi kopyalasan içindekileri kopyalamaya izin vermiyor. programda gizli dosyaları göster seçeneğini aktif hale getirsen dahi sonuç aynı. belki güvenli kipte olur diye denedim sonuç aynı, dos komutunda denedim aynı. harddiski söküp harici olarak başka işletim sisteminde çalışan bilgisayarda illaki açıp görme olasılığı var. Fi tarihinde hazırladığım dosyayı arşive kaldırabilmem için sorunu çözmeye çalışıyorum. tabi ki bilgisayarı söküp dağıtmadan çalışır vaziyette sorunu çözmek daha güzel ve tatminkar olurdu.

Sanırım bizim ülkemizde ki problemlerden biri, sorun ne olursa olsun çözüm odaklı çalışmamak.

bu yazılandan bir şeyler çıkarabilirsen ne ala
Bu mesajdan alıntı yap