FrontPage yardım

Web Tasarımı - FrontPage yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba; Konuyu doğru yere mi açıyorum bilmiyorum ama sorunum şu umarım bi yardım bulurum.. Ben FrontPage'de bir web sitesi hazırlıyorum siteyi yayına aldığımda her bilgisayarda ayrı yerde ...

FrontPage yardım
hcinar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hcinar

Fotoğrafçı / Gaziantep

FrontPage yardım

Alt 14-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba; Konuyu doğru yere mi açıyorum bilmiyorum ama sorunum şu umarım bi yardım bulurum..

Ben FrontPage'de bir web sitesi hazırlıyorum siteyi yayına aldığımda her bilgisayarda ayrı yerde gösteriliyo.. Benim siteyi bir ölçü üzerinden hazırlamıyorum ama bilgisayarımın ekran ölçüsü 1280x800.. doğal olarak 1024x768 kullanan bir bilgisayarda bu sıkıntı yaratıyo ve görüntüler sağda çıkıyo kullanıcı sayfayı sola doğru çekmek zorunda kalıyo..

Benim sitemin her bilgisayarda ortada çıkması için yapabileceğim bi işlem varmı acaba? yardım ederseniz çooook memnun olurumFrontPage yardım

şimdiden teşk
kolaygelsin hepinize
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 14-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
<body> etiketinden sonra <center> ve </body> etiketinden öncede </center> kodlarını ekle istediğin olur. Normalde bu şekilde olmamalı ama yazdıklarından bunun işine yarayacağını anlıyorum. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
h6soft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h6soft

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 15-04-2011 #3
sayfanın tamamını tek bir <div> tagı içerisine alıp ortalarsanız sorun tamamen ortadan kalkar:

http://www.google.com.tr/#hl=tr&sour...ai=&fp=1&cad=b
Bu mesajdan alıntı yap
21li isimli Üye şimdilik offline konumundadır

21li

Webmaster / Diyarbakır

Alt 16-04-2011 #4
css te kullandığın kapsayıcı div e margin:0px auto; yazarsan otomatikmen ortalanacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap