ftp ile gelen jpg dosyası nasıl üzerinde çalısılır

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - ftp ile gelen jpg dosyası nasıl üzerinde çalısılır ...

melodikam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melodikam(31)

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Alt 11-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar dısardan bir dekube iişi aldım ajans bana ftp ile jpg dosyalarını yollamıs lütfen değiştirmeyin sadece üzerine save edin diyor ilk kez böle bişeyle karsılasıyorm daha acemiyim bu konularda yardımcı olursanız detaylı anlatımda sevinirim şimdiden teşekkürler yardımlarınız için:sweating :
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üzerine save etmek orjinali ile değiştirmektir. ben anlamdım sorunuzu?

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-11-2010 #3
Arkadaslar dısardan bir dekube iişi aldım ajans bana ftp ile jpg dosyalarını yollamıs lütfen değiştirmeyin sadece üzerine save edin diyor ilk kez böle bişeyle karsılasıyorm daha acemiyim bu konularda yardımcı olursanız detaylı anlatımda sevinirim şimdiden teşekkürler yardımlarınız için:sweating :
Değiştirmeden üzerinde arkaplanı nasıl temizleyeceksiniz? Belki de size söylenileni yanlış anlamış olabilir misiniz?

Ayrca arkaplanı temizlenen bir görselde eğer değiştirilmeyecek ise sadece düz beyaz istiyor da olabilirler... Siz yine de her ihtimale kasşı psd olarak kendinizde arşivleyin. Eğer yanlış anladıysanız en azından yanlış anlaşılan konuyu hızlı bir şekide düzeltebilirsiniz.

Ayrıca yaptığınız işte bir iki örnek yaparak kendilerinden onay aldıktan sonra geri kalan işlere de devam edebilir ve böylece yanlış anlama ya da anlatma sorununu da ortadan kaldırmış olursunuz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
melodikam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melodikam(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2010 #4
arkadaşlar ben anlatamadım sanırım şimdi o jpg dosyalarında altın takılar var ben onları dekube edip üzerinde patleri kalacak şekilde kayıt edicem ama bana tekrar ftp olarak gönder diyor onu nasıl yapıcam üzerine save et dedi onuda bilmiyorum nasıl yapacagımı aynı ftp dizinine nasıl kaydedidecem bide dosyaların ismini değiştirme dedi daha photosohpta nasıl açıcam onu bulamadım ki değiştireyim ay yaa
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-11-2010 #5
Ftp ile çalışmanın Windows Gezginiyle çalışmaktan pek farkı yok. Dosyayı aldığın Ftp adresine gidip copy/paste yeterli...
Bu mesajdan alıntı yap