FTP'ye DOSYA ATMA PROBLEMİ YARDIM

Php, Asp, Perl, Html - FTP'ye DOSYA ATMA PROBLEMİ YARDIM ...

kdrkrtl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kdrkrtl

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Konunun yeri burası diye açtım yanlış ise kusura bakmayın

Site yapımı ile ilgili pek fazla bilgiye sahip değilim, çalıştığım yerin web sitesine hiçbir şekilde giremiyoruz siteyi yapma işine girdim ftp'den dosya atmak için FrontPage dosyasını yükledim hata verdi explorer'den Ftp'ye gidrim yüklemeye çalıştım yine hata veriyor nasıl dosya yükleyebilirim yardım ederseniz bu konuyla ilgili sevirim

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Kral_Arthur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kral_Arthur

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ftp programlarıyla bağlanmayı deneyin birde Filezilla deniyebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
live34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

live34

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 01-12-2012 #3
dosyaları httpdocs klasörünü açıp kopyaladınmı? artı yine aynı hatayı alıryorsan muhtemel sebepleri cpanel veya plesk panelden ftp kulanıcı yetkilerine girip yazma hakkı varmı bak, en son olarak zayıf ihtimal belki hostun tanımlanmış mb dosya kapasitesi aşılmış olabilir , bunların sonunda çözüm bulamadıysan host yöneticisi ile iletişime geç . sorunun cevabını burada paylaşırsan ileride bize faydalı olur iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
bygoksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygoksu(36)

Baskıcı / İstanbul

Alt 04-12-2012 #4
core ftp programi indir ucretsiz oradan indir ben onu kulanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
NewLight isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NewLight(22)

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 27-12-2012 #5
Ben filezillayı kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
NewLight isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NewLight(22)

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 27-12-2012 #6
dosyaları httpdocs klasörünü açıp kopyaladınmı? artı yine aynı hatayı alıryorsan muhtemel sebepleri cpanel veya plesk panelden ftp kulanıcı yetkilerine girip yazma hakkı varmı bak, en son olarak zayıf ihtimal belki hostun tanımlanmış mb dosya kapasitesi aşılmış olabilir , bunların sonunda çözüm bulamadıysan host yöneticisi ile iletişime geç . sorunun cevabını burada paylaşırsan ileride bize faydalı olur iyi çalışmalar.
arkadasın dediği gibi hosting firması ilgilenmek zorunda
Bu mesajdan alıntı yap
chnklc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chnklc

Öğrenci (Diğer) / Diyarbakır

Alt 16-02-2013 #7
Ftp dosya kök dizine atılmaz httpdocs klasörüne atcaksın bazılarında puplic_jhtml olarak gözükür aldığın hata budur
Bu mesajdan alıntı yap
culhalition isimli Üye şimdilik offline konumundadır

culhalition

Grafiker / Antalya

flash cms kurulumu

Alt 29-01-2014 #8
herkese kolay gelsin öncelikle böyle büyük ve bilgili bir ailenin içine girdiğim için çok mutluyum üyeliğim sonrasında karşınıza soru ile çıkmak istemezdim şayet görünen o ki bu sorunum yüzünden aileyi tanımak nasip oldu.

öncelikle şunu belirtmek isterim internet üzerinden flash cms şablonu satın aldık ve bu şablon zip dosyası olarak elimize geçti ve dosyaları klasör şeklinde zipten çıkarttık bu şablonu nasıl kuracağım hakkında fikrim yok ftp üzerinden gönderiyorum şu anda ama çalışırmı çalışmazmı bilmiyorum yada nasıl çalıştırabilirim? şimdiden teşekkür ederim.

hostingimiz alanımız sınırsız ve uniks
Bu mesajdan alıntı yap
osmandincer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osmandincer

Webmaster / İstanbul

Alt 14-10-2016 #9
Siz belli ki bu konuda bir hayli tecrübesizsiniz.

Konuyla ilgili neden bir uzman ile çalışmıyorsunuz ?

Bu şekilde sormak yerinde daha kapsamlı şekilde internette araştırın. Bir çok konunun cevabı zaten var internette.
Bu mesajdan alıntı yap