Fuar İçin Afiş ve Kırlangıç

Afiş Tasarımı - Fuar İçin Afiş ve Kırlangıç Sponsorlu Bağlantılar Sadece fuarda kullanılmak için yapılmış iki çalışma..afişte ürün isimleri yazmıyor çünki fuar aynı sektörden oluşan firmaların fuarı ve oraya gelenler hangi isimde hangi ürünü aradıklarını yada görmeye geldiklerini ...

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Dosya24

Alt 27-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sadece fuarda kullanılmak için yapılmış iki çalışma..afişte ürün isimleri yazmıyor çünki fuar aynı sektörden oluşan firmaların fuarı ve oraya gelenler hangi isimde hangi ürünü aradıklarını yada görmeye geldiklerini bilen kişiler..resimler kafidir diye düşünüldü yani.. ve baya bayada sade (: bazı arkadaşlara fikir verebilir gibisinden paylaşıyorum...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gitarist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gitarist(29)

Grafiker / Antalya

Alt 27-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardesm calısman güzel ama o telefon numarası tasarımı bitirmis benim gozumde. sade bi font kullansan daha hoş olurdu trebucket tavsiyemdir =)
Bu mesajdan alıntı yap

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 27-12-2011 #3
kırlangıçtaki numarayı diyosanız onu bilerek bozmuştum kural dışı diye ama unutmuşum afişteki kalmış (:
Bu mesajdan alıntı yap
ByLodos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByLodos

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 02-01-2012 #4
sade ve amacına uygun zaten bi fuar amaçlı için fazla abartıya gerek yok güzel olmuş ayrıca karaman yazısını görmek gurur verdi bana Fuar İçin Afiş ve Kırlangıç
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 03-01-2012 #5
kardeşim fuar afiş ve bayraklarında logoları aşağıda ya da ortaya yakın olarak kullanmanda fayda var. zaten standlarda banner yer alıyor. Ortalama stand kabin yükseklikleri 2,20 civarında oluyor o nedenle yukarıda kullandığında genelde ziyaretçilerde okumada problem oluşmakta. İnsanların daha çok karşıya ve yere baktığını düşünürek çalışmanı bir de öyle yorumlayıp sonrasında tercihini yapsan daha iyi olur. Sonuçta güzelliğin yanında fuar görsellerinin hazırlanmasında ilk unsur firmayı akılda kalıcı ve göze çarpacak şekilde tanıtmak. Hele ki aynı sektöre hitap eden bir fuar ise çabuk görünür olmasını düşünerek hareket etmende fayda var. Ben dahi bazen fuar gezerken listede yer alan firmanın önünden geçtiğim halde firmayı bulamıyorum kargaşada bazen. Fuar İçin Afiş ve Kırlangıç
Bu mesajdan alıntı yap

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 03-01-2012 #6
sade ve amacına uygun zaten bi fuar amaçlı için fazla abartıya gerek yok güzel olmuş ayrıca karaman yazısını görmek gurur verdi bana Fuar İçin Afiş ve Kırlangıç
Sanırım karamanlısın... teşekkürler fikrini belirttiğin için Fuar İçin Afiş ve Kırlangıç
Bu mesajdan alıntı yap

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 03-01-2012 #7
kardeşim fuar afiş ve bayraklarında logoları aşağıda ya da ortaya yakın olarak kullanmanda fayda var. zaten standlarda banner yer alıyor. Ortalama stand kabin yükseklikleri 2,20 civarında oluyor o nedenle yukarıda kullandığında genelde ziyaretçilerde okumada problem oluşmakta. İnsanların daha çok karşıya ve yere baktığını düşünürek çalışmanı bir de öyle yorumlayıp sonrasında tercihini yapsan daha iyi olur. Sonuçta güzelliğin yanında fuar görsellerinin hazırlanmasında ilk unsur firmayı akılda kalıcı ve göze çarpacak şekilde tanıtmak. Hele ki aynı sektöre hitap eden bir fuar ise çabuk görünür olmasını düşünerek hareket etmende fayda var. Ben dahi bazen fuar gezerken listede yer alan firmanın önünden geçtiğim halde firmayı bulamıyorum kargaşada bazen. Fuar İçin Afiş ve Kırlangıç
Söylediklerinizde doğruluk payı fazlasıyla mevcutFuar İçin Afiş ve Kırlangıç Standın neresinde kullanılcağı konusunda fikir edindiğimde bu konuda endişe duymadan çalıştıgımı söyleyebilirm...keza standın dış kısımlarında kullanıldılarFuar İçin Afiş ve Kırlangıç ama baştada dediğim gibi söyledikleriniz çok doğru ve bu konuda arkadaşlarımızı doğru yönlendiren bir yaklaşım...
Bu mesajdan alıntı yap