Fuar Stand Tasarımcısı - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Fuar Stand Tasarımcısı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Fuar Stand Tasarımcısı Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Fuar stand ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren firmamıza tam zamanlı ...

arthinkdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arthinkdesign

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fuar Stand Tasarımcısı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Fuar stand ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren firmamıza tam zamanlı ve freelance tasarımcılar alınacaktır. Portfolyo ve talep edilen ücretle beraber aşağıdaki e-posta adresine cv ile başvurmanızı rica ederiz.

arthink.com.tr

İş Tanımı:
Müşteriden gelen istekler doğrultusunda konsept geliştirerek fuar stand tasarımlarının hazırlanması, teknik çizimlerin yapılması , üretim detaylarının çıkartılması.

Aranan Nitelikler:
  • Autocad, 3D Max, photoshop, tercihen vray programlarına iyi derecede hakim
  • Yardımcı program olarak corel yada photoshop kullanabilen
  • Fuar sektöründe tecrübeli ve yaratıcı,
  • Malzeme bilgisi olan, yaptığı tasarımın üretim sorumluluğunu alabilecek

E-posta:

Telefon: 0532 468 16 11
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Fuar Stand Tasarımcısı - Türkiye GeneliFuar Stand Tasarımcısı - Türkiye GeneliFuar Stand Tasarımcısı - Türkiye GeneliFuar Stand Tasarımcısı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap