Fuar stant Tasarımcısı Freelance - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Fuar stant Tasarımcısı Freelance - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Fuar stant Tasarımcısı Freelance Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar Stant Tasarım konusunda bilgi sahibi yada kendini geliştirmek ...

Reply
Argento is offline

Argento

Hiç Biri / İzmir

Old 21-06-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fuar stant Tasarımcısı Freelance

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar Stant Tasarım konusunda bilgi sahibi yada kendini geliştirmek isteyen 3dmax vb. programlara hakim arkadaşlar mail ile dönüş yapabilir.

E-posta:
Reply With Quote
Sponsor Links

Matbaaloji Reklamları

Hezarfen is offline

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Old 21-06-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Fuar stant Tasarımcısı Freelance - Türkiye GeneliFuar stant Tasarımcısı Freelance - Türkiye GeneliFuar stant Tasarımcısı Freelance - Türkiye GeneliFuar stant Tasarımcısı Freelance - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Reply With Quote
Argento is offline

Argento

Hiç Biri / İzmir

Old 19-07-2017 #3
ilan güncel...
Reply With Quote
Argento is offline

Argento

Hiç Biri / İzmir

Old 31-07-2017 #4
ilan güncel...
Reply With Quote
PwN3D is offline

PwN3D

Grafiker / İstanbul

Old 04-08-2017 #5
ilan güncel...
mail atıldı, ama dönüş yok.
Reply With Quote
Argento is offline

Argento

Hiç Biri / İzmir

Old 25-08-2017 #6
ilan güncel...
Reply With Quote
Argento is offline

Argento

Hiç Biri / İzmir

Old 27-09-2017 #7
ilan güncel....
Reply With Quote
Argento is offline

Argento

Hiç Biri / İzmir

Old 1 Week Ago #8
ilan güncel..
Reply With Quote
PmMerve is offline

PmMerve

Hiç Biri / Erzurum

Old 6 Days Ago #9
ilan güncel..

Bu ilanı veren kişinin adı Berkant Demirhan'dır. Kendisi intr fairs (intr fuarcılık) çalışanıdır.

İlanına yaklaşık 1 ay önce ben de başvurdum. Daha sonra 3d modellemesini yapmam üzere bir mail gönderdi. 3 günden kısa bir sürede fuar standı tasarımını yapıp ilettim. Daha sonra kendisinden hiçbir şekilde haber alamadım. Meğerse burada ilan güncellemekle meşgulmüş.
Berkant Bey, 50 liraya mı muhtaçtınız da emeğimi sömürdünüz?

BERKANT DEMİRHAN üç kuruş kar etmek için insanların emeğini sömürüp çalıştığınız firmayı karalamaya utanmadınız mı?

Benim emeğimi sömürdü sizinkini sömürmesin arkadaşlar, İLANA BAŞVURMAMANIZI TAVSİYE EDERİM.

Reply With Quote
Reply