Full Tıma Veya Part Tıme İş Arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Full Tıma Veya Part Tıme İş Arıyorum - Türkiye Geneli ...

SnoopDoq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SnoopDoq

Grafiker / Muğla

Alt 16-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Full Tıma Veya Part Tıme İş Arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: PhotoShop Cs4 Kullanmaktayım Bilgiliyim 3D Yazılar Yazabiliyorum Daha Önce web Sitelerinde Grafikerdim Ve Vizyon Matbba Da Çalıstım

İş deneyimi ve içeriği:
VizyonBatbaa: Tasarımcı
ForumGenel: Grafiker, LogoCu

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Bu Resim Tamamen Bana Ait'tir Sadece Bi Forumda Takıldıgım İçin Orda Yaptım Ama İsterseniz Örnek Logo İsterseniz Yapayım

İşle ilgili açıklama: Arayın Detaylı Konusalım

E-posta:

Telefon: 0536 849 35 29
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Full Tıma Veya Part Tıme İş Arıyorum - Türkiye GeneliFull Tıma Veya Part Tıme İş Arıyorum - Türkiye GeneliFull Tıma Veya Part Tıme İş Arıyorum - Türkiye GeneliFull Tıma Veya Part Tıme İş Arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap