Fulltime çalışacak grafik tasarımcılar aranmaktadır - İstanbul Artım Ajans - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Fulltime çalışacak grafik tasarımcılar aranmaktadır - İstanbul Artım Ajans - İstanbul ...

Fulltime çalışacak grafik tasarımcılar aranmaktadır - İstanbul Artım Ajans - İstanbul
artimajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artimajans

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fulltime çalışacak grafik tasarımcılar aranmaktadır - İstanbul Artım Ajans

Program/Seviye: Artım Ajans bünyesinde görev almak üzere fulltime grafik tasarımcılar aranmaktadır.

(Artım Ajans kurumların, kurumsal iletişim ve tanıtım materyallerinin oluşturulmasında ve markalaşma süreçlerinde bütünleşik hizmet verir.)

Özellikler : Bir projenin başlangıcından sonuna kadar sorumluluğunu, bulunduğu takım içerisinde
taşıyabilecek, grafik tasarım konusunda bilgi ve beceriye sahip grafik tasarımcılar aranmaktadır.

Grafik tasarım programlarıma hakimiyet matbaalara ve baskı merkezlerine iş hazırlama bilgisi Takım çalışmasına uygun

(Sadece belirtilen e-mail adresine yapılan, cv ve portfolyonuzdan örnek/örnekler
(tasarımsal bakış açınızı yansıtacak birkaç örnek) bulunan başvurular değerlendirilecektir.)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Fulltime çalışacak grafik tasarımcılar aranmaktadır - İstanbul Artım Ajans - İstanbul - Fulltime çalışacak grafik tasarımcılar aranmaktadır - İstanbul Artım Ajans - İstanbul ya da Fulltime çalışacak grafik tasarımcılar aranmaktadır - İstanbul Artım Ajans - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Fulltime çalışacak grafik tasarımcılar aranmaktadır - İstanbul Artım Ajans - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Fulltime çalışacak grafik tasarımcılar aranmaktadır - İstanbul Artım Ajans - İstanbul | Fulltime çalışacak grafik tasarımcılar aranmaktadır - İstanbul Artım Ajans - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

artimajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artimajans

Sanat Yn. / İstanbul

İlanımız günceldir

Alt 27-10-2011 #3
Fulltime çalışacak grafik tasarımcılar aranmaktadır - İstanbul Artım Ajans

Program/Seviye: Artım Ajans bünyesinde görev almak üzere fulltime grafik tasarımcılar aranmaktadır.

(Artım Ajans kurumların, kurumsal iletişim ve tanıtım materyallerinin oluşturulmasında ve markalaşma süreçlerinde bütünleşik hizmet verir.)

Özellikler : Bir projenin başlangıcından sonuna kadar sorumluluğunu, bulunduğu takım içerisinde
taşıyabilecek, grafik tasarım konusunda bilgi ve beceriye sahip grafik tasarımcılar aranmaktadır.

Grafik tasarım programlarıma hakimiyet matbaalara ve baskı merkezlerine iş hazırlama bilgisi Takım çalışmasına uygun

(Sadece belirtilen e-mail adresine yapılan, cv ve portfolyonuzdan örnek/örnekler
(tasarımsal bakış açınızı yansıtacak birkaç örnek) bulunan başvurular değerlendirilecektir.)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: *********
İlanımız hala günceldir arkadaşlar.