fulltime evinden çalışacak tasarımcı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - fulltime evinden çalışacak tasarımcı - Türkiye Geneli ...

wini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wini

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fulltime evinden çalışacak tasarımcı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: indesing çok iyi
photoshop çok iyi
illustrator iyi

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: sabah 9:00 aksam 18:30 evinden sürekli çalışacak
indesing çok iyi
photoshop çok iyi
illustrator iyi

yapılacak işler; logo, brosur, katalog, flyer, afiş, billboard tarzı işlerdir.

aylık maaş verilecektir.

maaş beklentinizi ve iş örneklerinizi aşağıdaki mail adresime atmanızı bekliyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
fulltime evinden çalışacak tasarımcı - Türkiye Genelifulltime evinden çalışacak tasarımcı - Türkiye Genelifulltime evinden çalışacak tasarımcı - Türkiye Genelifulltime evinden çalışacak tasarımcı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

gonzale_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 17-05-2016 #3
Mail Atıldı.
creartman
paprik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paprik

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2016 #4
Mail atılmıştır.

wini

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-05-2016 #5
Lütfen evden fulltime çalışabilecekler maaş beklentileriyle birlikte portfolyolarını atsınlar. arada iş vermelik bir durum söz konusu değildir sürekli çalışacak profesyonel birini arıyoruz. bu hafta karar verilecektir bütün cv'ler incelenip. sevgilerle,

19041973 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

19041973(44)

Grafiker / Uşak

freelance grafiker

Alt 19-05-2016 #6
merhaba mail attım ama gitmiyor
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 19-05-2016 #7
fulltime evinden çalışacak tasarımcı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: indesing çok iyi
photoshop çok iyi
illustrator iyi

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: sabah 9:00 aksam 18:30 evinden sürekli çalışacak
indesing çok iyi
photoshop çok iyi
illustrator iyi

yapılacak işler; logo, brosur, katalog, flyer, afiş, billboard tarzı işlerdir.

aylık maaş verilecektir.

maaş beklentinizi ve iş örneklerinizi aşağıdaki mail adresime atmanızı bekliyorum.

E-posta: *********

bu nasıl bir mantık, hem freelacer diyorsunuz hem de aylık maaş diyorsunuz, freelancer sistemde aylık maaş diye birsey mi var eski köye yeni adetler getiriyorsunuz, adı üstünde freelance. freelance çalışmada aylık maaş verildiği nerde görülmüş, aylık maaş verilecekse bünyenize alırsnız maaş + ssk karşılığı elemanınız olarak çalıştırırsınız, hem full time çalışılcak hem freelace olacak hem de maaş olacak enteresan bir durum

wini

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-05-2016 #8
bu nasıl bir mantık, hem freelacer diyorsunuz hem de aylık maaş diyorsunuz, freelancer sistemde aylık maaş diye birsey mi var eski köye yeni adetler getiriyorsunuz, adı üstünde freelance. freelance çalışmada aylık maaş verildiği nerde görülmüş, aylık maaş verilecekse bünyenize alırsnız maaş + ssk karşılığı elemanınız olarak çalıştırırsınız, hem full time çalışılcak hem freelace olacak hem de maaş olacak enteresan bir durum

öncelikle sakin olun. freelance çalışırken aylık sabit bir ücret karşılığında çalışılmayacağını da nereden çıkardınız ve tabiki de ssk yapılmayacağını?
melahatgulen1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melahatgulen1

Grafiker / Ankara

Alt 19-05-2016 #9
Merhaba Hacettepe üniversitesi grafik tasarım mezunuyum .ajans deneyimim mevcut ayrıca freelance olarak bir çok iş yaptım ve yapıyorum.özellikle ilaninizda verdiginiz tasarımlar üzerine iş çıkarıyorum.logo tasarımında oldukça başarılıyım bir çok logom şuan online olarak kullanılmakta verdiniz ilan tam bana uygun bir ilan . Aşağıda siteme göz atıp yaptığım çalışmalara ozellikle logolarima bakabilir siniz eğer tarzımi beğenir iseniz başka örneklerde sunabilirim. Teslim konusunda sıkıntı yasamayacagimizi garanti ediyorum .bana dönüş yapar iseniz sizinle çalışmak isterim.
Saygılarımla

timenow00.wix.com/sitem
J.Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

J.Maharaja

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2016 #10
SSK yapılmasaydı SSK'dan kaçmak için adamı evde çalıştırmak istiyorlar diyecektim de, SSK yapıyorlarmış. Hayret..
Sponsor Links

Reklam