Fulltime - parttime grafiker alınacaktır - Çanakkale

İş Veren İlanları - Fulltime - parttime grafiker alınacaktır - Çanakkale Sponsorlu Bağlantılar Fulltime - parttime grafiker alınacaktır Şehir: Çanakkale Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop, Corel Draw, İllustrator programlarını iyi derecede kullanabilen Tasarım gücü yüksek, detaycı ve yaratıcı Görsel tasarım ve dizayn ...

sezerbjk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezerbjk

Webmaster / Çanakkale

Alt 10-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fulltime - parttime grafiker alınacaktır

Program/Seviye: Photoshop, Corel Draw, İllustrator programlarını iyi derecede kullanabilen

Tasarım gücü yüksek, detaycı ve yaratıcı

Görsel tasarım ve dizayn yönü kuvvetli

web, sosyal medya konusunda bilgili

Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı özgün ve görsel tasarım yapabilen, marka oluşturma sürecinde bilgi ve tecrübeye sahip olan, yaratıcılık gücü kuvvetli ve deneyimli grafikler eleman alınacaktır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta:

Telefon: 0286 212 01 00
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Fulltime - parttime grafiker alınacaktır - ÇanakkaleFulltime - parttime grafiker alınacaktır - ÇanakkaleFulltime - parttime grafiker alınacaktır - ÇanakkaleFulltime - parttime grafiker alınacaktır - Çanakkale

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap