Fume Fx patlama test

3D Studio Max - Fume Fx patlama test ...

Fume Fx patlama test
aloha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloha34

Grafiker / İstanbul

Fume Fx patlama test

Alt 15-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu vimeo
Fume fx explosion test on Vimeo

Buda youtube
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

desibelproject isimli Üye şimdilik offline konumundadır

desibelproject

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 16-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz yapayca ve amatörce kalmış
Bu mesajdan alıntı yap

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2010 #3
Test zaten.Fume Fx patlama test
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya18
Alt 17-01-2010 #4
Test zaten.Fume Fx patlama test
test aşaması için başarılı, çok beğendim, başarılar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2010 #5
İlk yaptıgım denemeydi.bu kadar olması normal hemde evdekı notebook ta yaptım anca bu kadar oldu .Yalnız desibelproject arkadas karalamak gıbı amatorce dıyecegıne neresının olmadıgını soyleseymıs memnun olurdum , eksık kısmını bılmek ıcın buraya paylasıma koyuyorum zaten.Ama dırek olmamıs dersen daha ıyısını yapda ızleyelım o zaman derım bende Fume Fx patlama test
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2010 #6
İlk yaptıgım denemeydi.bu kadar olması normal hemde evdekı notebook ta yaptım anca bu kadar oldu .Yalnız desibelproject arkadas karalamak gıbı amatorce dıyecegıne neresının olmadıgını soyleseymıs memnun olurdum , eksık kısmını bılmek ıcın buraya paylasıma koyuyorum zaten.Ama dırek olmamıs dersen daha ıyısını yapda ızleyelım o zaman derım bende Fume Fx patlama test
Gerçeklik yakalamak, bunla değerlendirme yapıldığında ''desibelproject'' çalışmayı yapay bulmuş, ama sizde zaten deneme çalışması olduğunu belirtmişsiniz, kendi fikrim, notebook'da bu işi sonuçlandırmak başlı başına bir başarı zaten, ''desibelproject'' çalışmaya amatörce derken, karalayıcı olduğunu düşünmüyorum, yada bizim gibilerin iyi niyeti, düşüncesi bu yönde olabilir, amatör kelimesi her nekadar itici gelsede, hiçde kötü bir şey değil, siz bu yaptığınız işden para kazanıyorsanız, çalışma ne kadar kötü olursa olsun siz yaptığınız işinizle yaşıyorsunuz, bu biçimde gelir elde ediyorsunuz, o zaman siz profesyonelsiniz, yada çok iyi işler çıkarırsınız ama para kazanmaz, hobi olarak yaparsınız, o zaman siz bu işi amatörce yapıyorsunuzdur, görsel olarak , amatör yada profesyonel değerlendirmesini 1 kişi yapamaz, aynı ''desibelproject'' yorumu gibi, ''aloha34'' bence bu tür yorumlara yada genel olarak insanların ne her düşündüğüne enerji harcama, sen içinden sana faydalı olucak bilgileri al, kırıldığın yorumlara cevap vermekle zaman harcama derim, çünkü bu çalışmayı senden iyi kimse yapamaz, nedeni bunu sen yapmışsın, eksikleri olsada sen tamamlıyabilirsin, kimse aynısını yapamaz, daha farklı daha iyisini yapanlar çıkar ama bırak o zaman yapsınlar, tartışmaya gidecek bir durum yok yani, başarılar gerçekten tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap
splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-01-2010 #7
Buna benzer bir sürü konu açmışsınız ama hepsi ilk yapılmış ve test gibi (: Karalamak gibi algılama sakın ama yaptığın efektler gerçekten kötü. Neresi kötü diye soruyorsan ne bir persfpektif, ne bir ışık, ne de bir renk düzenlemesi var. Fume FX'in standart ayarlarını değiştimeden render alsan daha iyi olurmuş. Bence sağı solu patlatmak ya da otomobil uçurmak yerine önce "materyal" ve "render" çalışmak senin için daha olur.
Bu mesajdan alıntı yap

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2010 #8
Katılıyorum cogu calısmam ya ılk yada test cunku burda paylasmamın amacı buraya koyup ovgu alıyım bakın neyı nasıl yapmısım gordunuzmu havasından cok neresı eksık neresı olmamıssa gorus alıp gıdermek cunku ben bu ısın okulunu okumadım hep ders lerı ızleyerek kendımı gelıstırdım cok ac gozlu oldugumdan her seyı her programı her plugını ogrenmek ıstıyorum.%90 ınında basardım.
Haa bunları yapmayıp tek bır seye yuklenseydım cok cok cok cok daha guzel olurdu ama zamanım buna yetmedı ınsallah bundan sonra bu olur.
Isın amatorluk profesyonellık kısmına gelınce "GUKHAN YILMAZ" a katılıyorum , bu ıs cok ılgınc cok kotu calısmalarımdan para kazanıyorum ama gercek anlamda cok ıyı calısmalarımın yuzune bakan olmadı.Benım bıle berbat dedıgım kendı calısmam amerıkada bır fılmde kullanıldı.Daha sonra (Gene cok fazla begenmedıgım) bunu goren baska bır fırma fılmıne efektler ıstedı yaptım ama zamansızlıktan cok kotuyduler ama buna ragmen adamlar hayran kaldı (Buna bende sasırdım)
Cok ılgınc bu ısler cok.
Benım bıraz bozuldugum , zaten yenı ogrendıgım bır programı yada plugını(ornegın fumefx) bakın yaptım olmusmu olmamısmı olmamıssa eksıgı nedır dıye buraya koyuyorum,ki daha fazla gelısıyım dıye.olmamıs dıyıp gıdınce bana bır faydası olmuyor benım bouldugum o .Nasıl olur onu anlat da yapabıleyım.
Amator lafına kulak bıle asmam ıstendıgı kadar kotu densın , zaman ve ımkan olunca bu ısın coook parasını yıyorum cunki.
Zaman ayırıp yazdıgınız ıcın bıle tesekkur ederım . amaç bırbırımızı gelıstırmek olmalı bence.
desibelproject 'e kızmadımda zaten benım kızdıgım demekkı var olan bır eksıgımı gorememem. yada baska bır deyısle ebelenip kacmak Fume Fx patlama test

splendors arkadas sende haklısın , ama dedıgım gıbı zamanla oluyor.Isık perspektıf ve render olaylarına daha yenı gırıyorum .Bu hdr denemelrımden model bana ait degıl ısık ve hdr denemelerı yapıyorum.bu baslı basına onemlı bır ıs cunkı
Fume Fx patlama test
Fume Fx patlama test

Sana katılmadıgım nokta ıse orayı burayı patlatmam Fume Fx patlama test ben bu ıse yuklendım.zaten efekt dendımı en basta bunlar gelıyor bence.youtube da bıle ne fazla aranan patlama efektlerı.

Hepınıze kolay gelsın.
Bu mesajdan alıntı yap
splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-01-2010 #9
@aloha34, başarılı olmak istiyorsan tek bir işe yoğunlaşman senin için daha iyi olur. ayrıca hatalarını görmek istiyorsan takılman gereken site burası değil (:
Bu mesajdan alıntı yap

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2010 #10
@aloha34, başarılı olmak istiyorsan tek bir işe yoğunlaşman senin için daha iyi olur. ayrıca hatalarını görmek istiyorsan takılman gereken site burası değil (:
Neresi acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları