Futura (font istek)

Fontlar - Futura (font istek) ...

Futura (font istek)
cancoolman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cancoolman(37)

Yrd. Grafiker / Ankara

Futura (font istek)

Alt 18-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mümkünse yardımlarınızı istiyorum, bir font arıyorum futura tr fakat ne yaptıysam birtürlü bulamadım var ama türkçesi değil, futura ailesi olarak geçiyor içinde boldu, italiği, v.s. Hepsi var, bir afiş tasarlıyorum bilgiler verildi fakat çalışan arkadaş bu fontla çalışmış birtürlü açamıyorum mümkünse yardımlarınızı bekliyorum tesekkürler şimdiden...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 19-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mümkünse yardımlarınızı istiyorum, bir font arıyorum futura tr fakat ne yaptıysam birtürlü bulamadım var ama türkçesi değil, futura ailesi olarak geçiyor içinde boldu, italiği, v.s. Hepsi var, bir afiş tasarlıyorum bilgiler verildi fakat çalışan arkadaş bu fontla çalışmış birtürlü açamıyorum mümkünse yardımlarınızı bekliyorum tesekkürler şimdiden...
türkçe olmayanlarda var yaza yaza kullan
http://depositfiles.com/files/luoz4a9n6
Bu mesajdan alıntı yap
yavuz_somuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuz_somuncu

Grafiker / Ankara

Alt 19-12-2011 #3
futura font ailesi;

http://oron.com/jhagwwbjhumx
Bu mesajdan alıntı yap

cancoolman(37)

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 20-12-2011 #4
arkadaşlar burda bulamadıysam heralde hiçbiryerde bulamam ki , o kadar araştırdım girmediğim font sitesi kalmadı...
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 20-12-2011 #5
arkadaşlar burda bulamadıysam heralde hiçbiryerde bulamam ki , o kadar araştırdım girmediğim font sitesi kalmadı...
arkadaşım bende 25 tane var hepsi türkçe. Yukarda verilen linklerdekiler türkçe değil mi? öyle olmasa yollamazlaardı heralde
Bu mesajdan alıntı yap

cancoolman(37)

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2011 #6
yok malesef enterasan bir durum yüklemediğim kalmadı, şöyle bisey aklıma geldi acaba macintosh"da mı yapıldı ? ben pc de çalışıyorum...

arkadaşım bende 25 tane var hepsi türkçe. Yukarda verilen linklerdekiler türkçe değil mi? öyle olmasa yollamazlaardı heralde
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2011 #7
yok malesef enterasan bir durum yüklemediğim kalmadı, şöyle bisey aklıma geldi acaba macintosh"da mı yapıldı ? ben pc de çalışıyorum...
Onla alakası yok, ben kullanıyorum çalışmalarımda 25 taneside türkçe. Kullandığın program corel mi? corel bendeki türkçe fontları okumuyo.o fontları birde corel dışında kullan. mesela world de felan dene
Bu mesajdan alıntı yap

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 22-12-2011 #8
arkadaşım bende bunları kullanıyorum türçe olmayanları görmüyor yada pasif durumunda türkçe olanlarda hiçbir sorun yok o zaman senin sisteminde bir eksiklik var kullanmak istediğin bir font gönder bir bakayım
Bu mesajdan alıntı yap

cancoolman(37)

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 22-12-2011 #9
çok enteresan bir durum hakketten çözemedim anlayamadım, futurada futura, sisteme baktığım zaman hepsi yüklü , sıkıntı yok FuturaTr diyor abi yazan bu

arkadaşım bende bunları kullanıyorum türçe olmayanları görmüyor yada pasif durumunda türkçe olanlarda hiçbir sorun yok o zaman senin sisteminde bir eksiklik var kullanmak istediğin bir font gönder bir bakayım
Bu mesajdan alıntı yap

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 22-12-2011 #10
çok enteresan bir durum hakketten çözemedim anlayamadım, futurada futura, sisteme baktığım zaman hepsi yüklü , sıkıntı yok FuturaTr diyor abi yazan bu
orada yaza bilir ama ben fontun kendisini istedim incelemek için
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları