Future El İlanı Tasarımı...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Future El İlanı Tasarımı... Sponsorlu Bağlantılar Not: İstanbul Firması İçin Yapılmış Bir Çalışmadır.Basılmıştır....

MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 07-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Not: İstanbul Firması İçin Yapılmış Bir Çalışmadır.Basılmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 07-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Miraycım öncelikle eline sağlık canım.
Renk konseptinin pastel renklerde olması güzel bir seçim olmuş.
Yalnız yazılar bana biraz iç içe girmiş gibi geldi.
Onlar toparlansaydı ve birde tanıtımda ağırlık saçiken allık süren bayan görselini çıkartsaydın anlamını yitirtmez aksine biraz daha çalışman rahatlamış olurdu :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 08-05-2009 #3
İreminde söylediği gibi yazı karakterinin dışında hoş ve amaca uygun bir çalışma olmuş
yazıda siyah renk kullanman ve kalın bir font seçmen çalışmayı boğmuş ama genel olarak hoş ve başarılı bir çalışma
emeğine sağlık canım
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-05-2009 #4
Güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık.Yanlız Kaş tasarımı yazısında A harfinde problem var.Puntolamasına dikkat ederseniz iyi olur.İş onaylanırsa bu şekilde basılmasın Future El İlanı Tasarımı... iyi Çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
hayalzamanı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayalzamanı

Grafiker / Sakarya

Alt 08-05-2009 #5
Miray sağolsun arkadaşların hepsi senin şevkini kırmak istemiyolar bende öyle tabiki ama miray kullandığın yazı karakteri, o karaktere verdiğin efekler, yazıların dizilişi, zemine koyduğun vektöreller o kadar karıştırmışki baktığında hiçbiseyi net bi sekilde okuyamıyosun. Birazdaha sadeleştir ve mümkün olduğunca yazı karakterlerine efek uygulama, Şimdi efekleri kaldır, yazı karakterini düz bi karakter seç, fiyatları hepsini aynı hizaya getir o noktaları kaldı, zemindeki vektörleri at, sayfanın alt ve üstüne koyduğun şeritleri kaldır, bide öyle bakalımmı çalışmaya. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #6
Emeğinize Sağlık genel olarak güzel bir çalışma olmus birşeyi merak ettim (Boya,Röfle,Sirağda) neden ayrı renklerde yazıldıFuture El İlanı Tasarımı...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 08-05-2009 #7
Bende diğer arkadaşlardan farklı düşünmüyorum, konsept iyi, renkler güzel, fakar Future saç tasarım merkezi dışındaki fontlarda belirgin bir sıkıntı var ve rahatsız edici, değiştirmenizi öneririm.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 08-05-2009 #8
Miraycım öncelikle eline sağlık canım.
Renk konseptinin pastel renklerde olması güzel bir seçim olmuş.
Yalnız yazılar bana biraz iç içe girmiş gibi geldi.
Onlar toparlansaydı ve birde tanıtımda ağırlık saçiken allık süren bayan görselini çıkartsaydın anlamını yitirtmez aksine biraz daha çalışman rahatlamış olurdu :angel:

Malesef öle oldu Müşteri yazıları büyük tutmamı istedi için öle oldu haklısın ama.
Teşekkürler güzel yorumun için..

İreminde söylediği gibi yazı karakterinin dışında hoş ve amaca uygun bir çalışma olmuş
yazıda siyah renk kullanman ve kalın bir font seçmen çalışmayı boğmuş ama genel olarak hoş ve başarılı bir çalışma
emeğine sağlık canım
Teşekkür ettim yasemin yorumun için..
Bir dahaki çalışmalar daha dikaktli olmakta fayda var diyorumFuture El İlanı Tasarımı...

Güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık.Yanlız Kaş tasarımı yazısında A harfinde problem var.Puntolamasına dikkat ederseniz iyi olur.İş onaylanırsa bu şekilde basılmasın Future El İlanı Tasarımı... iyi Çalışmalar...
Bu şekilde basılmadı ben çalışmanın son halini yüklememişim bende fark ettim Çalışmayı bnu şekilde yüklemiş bulundum.
Çalışma basılmıştır ama A harfi bu şekilde degil belirtiğim gibi.
teşekkür ederim yorumunuz için.

Miray sağolsun arkadaşların hepsi senin şevkini kırmak istemiyolar bende öyle tabiki ama miray kullandığın yazı karakteri, o karaktere verdiğin efekler, yazıların dizilişi, zemine koyduğun vektöreller o kadar karıştırmışki baktığında hiçbiseyi net bi sekilde okuyamıyosun. Birazdaha sadeleştir ve mümkün olduğunca yazı karakterlerine efek uygulama, Şimdi efekleri kaldır, yazı karakterini düz bi karakter seç, fiyatları hepsini aynı hizaya getir o noktaları kaldı, zemindeki vektörleri at, sayfanın alt ve üstüne koyduğun şeritleri kaldır, bide öyle bakalımmı çalışmaya. Kolay gelsin
Evet teşekkür ederim arkadaşlarım şevkimi kırmamak için yapıcı yorumlar yapmışlar teşekkür edeyiyorum.
sizede teşekkür edeiyorum yorumunuz için.

Emeğinize Sağlık genel olarak güzel bir çalışma olmus birşeyi merak ettim (Boya,Röfle,Sirağda) neden ayrı renklerde yazıldıFuture El İlanı Tasarımı...
Teşekkür ederim Lovies.
Niye Farklı renkler çünkü İndirimde oldukları için farklı renkten belirtmemi istediler onun için farklı renklerde yazılmıştır (Boya,Röfle,Sir ağda)
Yorumunuz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan Ulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan Ulu

Grafiker / Kocaeli

Alt 08-05-2009 #9
Arkadaşıma katılıyorum çok boğmuşsun çalışmanı yazıların arkasında kullandığın brushlar yazıları çok karmaşık yapmış biraz daha flu yapabilirdin desenleri,fiyat listesi düzensiz olmuş fiyatlar altalta gelseydi girişli çıkışlı olmazdı dağınıklık olmuş ortaya yazdığın yazıyıda onların arasından geçirmen tam bir karmaşa yaratmış üsteki bayan resmininde orda arka fonun beyaz olamsından dolayı yarım kalması olmamış başka bir yerleşim olabilirdi, kolay gelsin Miray.
Bu mesajdan alıntı yap

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 08-05-2009 #10
Teşekkür ederim yorumunuz için..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları