FWT çalışmalar bölümü tasarımı yenilendi

Web Tasarımı - FWT çalışmalar bölümü tasarımı yenilendi Sponsorlu Bağlantılar Çoğu site, bütünlük açısından tek tasarım kullansa da, flash web tasarım bölümlerinde farklı tasarımlar olmasını seviyorum vakit bulup ilgilenemediğim için uzun süredir hazırlamış olduğum tasarımı yeni güncelleyebildim. Kullanılan ...

temmuzss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

temmuzss

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 24-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çoğu site, bütünlük açısından tek tasarım kullansa da, flash web tasarım bölümlerinde farklı tasarımlar olmasını seviyorum

vakit bulup ilgilenemediğim için uzun süredir hazırlamış olduğum tasarımı yeni güncelleyebildim. Kullanılan görsellerin çoğu kendi çektiğim fotoğraflar ve çizimlerimden oluşuyor.
iyi seyirler...

* isteyen şuradan bakabilir: fashwebtasarimi.com/webtasarimi008.html

link silindi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Doğrudan link vermek kurallara aykırıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
temmuzss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

temmuzss

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2010 #3
adresi düzeltirken fazla silmişim. adres şu: flashwebtasarimi.com/webtasarimi008.html
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fwt