fy-3316b model baskı makinesi kafa problemi

Dijital makineler - fy-3316b model baskı makinesi kafa problemi ...

yadygar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yadygar

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 10-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar ben fy-3316b model bi makina aldim bi turlu kafa ayarini yapamadim yardimci olursaniz sevinirim (kafalarin arasi acik baski yaptigim zaman cizgi olusyo?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 10-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
size teknik servis yardımcı olmadımı bu konuda yani yanlış anlamayın sizi suçlamıyorum teknik servisin bilgi vermesi gerekiyor hakkınızı savunun anlamında söyledim.... neyse benim makinam bunndan çok farklı bir faydası olur mu bilemiyorum ama biz pas arası açık olduğu zaman motorlara yük bindiririz yani yani baskı makinanızın programının bir köşesinde + ve - değerler vardır onlarla oynayacaksınız pas aranız açıksa - ile oynayacaksınız buna 2 kere tıklayın bir kaç pas geçsin bakın düzelmişmi düzelmediyse 2 tık daha yapın böylece düzelecektir. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
ergdgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ergdgl

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-12-2011 #3
resim yuklerseniz daha ıyı olur.kafa dizilim hatasımı yoksa pas cizgisimi daha net sekılde sunu yapın dıyebılırım kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 12-12-2011 #4
* Forum kuralları nı okumalısınız. Slm, Selam, Nbr gibi kelimelerle konu açmak yasaktır. Bu defalığına konu başlığınızı değiştirdim. Lütfen bir dahaki konunuzu açarken forum kurallarını okuyarak açınız.
Bu mesajdan alıntı yap
yadygar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yadygar

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 18-12-2011 #5
fy-3316b model baskı makinesi kafa problemi siyahda boyle bir cizgi nasil duzeltebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
ergdgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ergdgl

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-12-2011 #6
yukledıgınız resımı malesef goremıyorum ********* email atarsanız sevinirim yada admin bu konuda yardımcı olursa cozumde yardımcı olurum
Bu mesajdan alıntı yap