Gülen bayan görselleri...

Fotoğraf - Resim - Gülen bayan görselleri... Sponsorlu Bağlantılar kutu tasarımında kuıllanmak uzere gülen bayan gorsellerı elınde olan varsa yardım ıstıyorum.....

betülll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betülll

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 22-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kutu tasarımında kuıllanmak uzere gülen bayan gorsellerı elınde olan varsa yardım ıstıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu şekilde bir başlık açarak elinde "kutu tasarımında kuıllanmak uzere gülen bayan gorsellerı" olanların dikkatini çekebileceğinize inanıyormusunuz?

Eğer kuralları okumuş olsaydınız bu başlığın kurallara aykırı olduğunu zaten bilir ve isteğinize daha çabuk ulaşmanız için bu kuralın var olduğunu anlardınız.

İlgili forum kuralı:

25-Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Konu başlığınız tarafımca düzenlenmiştir. Lütfen forumkurallarını okuyunuz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
betülll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betülll

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 22-01-2009 #3
Pekİ o zaman yÜksek ÇÖzÜnÜrlÜklÜ bayan gorselİ dİyerek duzeltiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bayan, gand#246rselleri, gand#252len, gorsel, gorsellerand#305