G&Z Tasarım amatör logo çalışması

Logo Tasarımları - G&Z Tasarım amatör logo çalışması Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar. Öncelikle belirteyim, grafiker değilim. El yapımı ahşap kolye ve yüzükler yapmaktayım. Kart bastırma gereği hissettiğim için bir logo ve kartvizit tasarladım, dokulu kağıda bastırdım. İlk resimde görülen ...

gokturkseyhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokturkseyhan

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 15-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar. Öncelikle belirteyim, grafiker değilim. El yapımı ahşap kolye ve yüzükler yapmaktayım. Kart bastırma gereği hissettiğim için bir logo ve kartvizit tasarladım, dokulu kağıda bastırdım.

İlk resimde görülen yaprağı internetten buldum ve bu yapraktan bir logo geliştirdim. En son da son resimdeki kartvizit tasarımına ulaştım. Sürecin tamamında photoshop kullandım.

Bir amatör olduğumu göz önünde bulundurarak yorum yapmanızı rica ediyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :angel:

Bu yaprak:

Bu logo:

Bu da kartvizit:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gokturkseyhan

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 18-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yorum gelene kadar ben Corel öğrendim, logoyu corelde tekrar yaptım bile G&Z Tasarım amatör logo çalışması işte buyrunuz yeni hali:
Bu mesajdan alıntı yap
r10aldinho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

r10aldinho

Webmaster / Ankara

Alt 18-09-2010 #3
ikiside çok güzel olmuş, eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ponti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ponti(33)

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-09-2010 #4
Windows renkleri G&Z Tasarım amatör logo çalışması
Şaka bir yana elinize sağlık güzel olmuş ama bence el yapımı ahşap kolye ve yüzükler yaptığınıza göre buna uygun eskitme tarzda bir kartvizit tasarlayabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap

gokturkseyhan

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 19-09-2010 #5
Windows renkleri G&Z Tasarım amatör logo çalışması
Şaka bir yana elinize sağlık güzel olmuş ama bence el yapımı ahşap kolye ve yüzükler yaptığınıza göre buna uygun eskitme tarzda bir kartvizit tasarlayabilirsiniz..
Aaa haklısınız, Windows renkleri olduğunu hiç fark etmemiştim G&Z Tasarım amatör logo çalışması

Aslında olay şu şekilde: Kolyeler falan ahşap ama üzerlerinde vektörel rengarenk resimler var. Ayrıca sadece bunlar değil, ayakkabı tasarımı da yapıyoruz, biraz renkli şeyler yani. Ben de buradan yola çıkarak renkli bir logo yapmıştım G&Z Tasarım amatör logo çalışması

Yorumunuz için teşekkür ederim (:
Bu mesajdan alıntı yap
graffiti82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffiti82

Grafiker / Isparta

Alt 14-10-2010 #6
comic sans yazı karakteri çok basit kaçmış
Bu mesajdan alıntı yap