Galatasaraylı Grafiker Arkadaş

Graficafe - Galatasaraylı Grafiker Arkadaş Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Nereye yazmam gerektiğini pek kestiremedim fakat en uygun kategoriyi burası olarak gördüm. Galatasaray'ın uluslararası kimliğini sanal platforma dökebilmek için bir site açma kararı aldık. Yabancı içeriklerden oluşacak ...

mrtcnrglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtcnrglu

Hiç Biri / Sivas

Alt 17-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Nereye yazmam gerektiğini pek kestiremedim fakat en uygun kategoriyi burası olarak gördüm. Galatasaray'ın uluslararası kimliğini sanal platforma dökebilmek için bir site açma kararı aldık. Yabancı içeriklerden oluşacak bu sitemizin bir grafikere ihtiyacı var. Ana dil düzeyinde İngilizce bilgisi olan 2 arkadaşın girişimi olan bu proje destekçi bir tasarımcı bulunması halinde hayata geçirilecek.

XenForo forum ve portal sistemini kullanmayı düşünüyoruz. Bu hususta bize yardımcı olabilecek bir grafiker arkadaş çıkarsa eğer çok minnettar kalacağız. Gönüllü arkadaşım eğer ingilizce bilirse eğer çok çok daha mutlu olurum. Galatasaraylı Grafiker Arkadaş

İyi forumlar ve iyi tasarımlar dilerim.
Sağlıcakla kalın!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 18-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren İlanları
konunuzun yeri burasıdır. belirli bir ücret karşılığında EMEĞE saygı çerçevesinde arkadaş bulabilirsiniz!
Bu mesajdan alıntı yap