Gamze 2

3D Studio Max - Gamze 2 ...

Gamze 2
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Gamze 2

Alt 02-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Benim gibi sıkı kitap okuyucusu iseniz, geleen made ismi size yabancı gelmeyecektir. Polisiye-Cinayet tarzına sahip yazarın "Sakkara'nın Kumları" isimli kitabından esinlenerek, çalışmama "Sakkara'nın Güzeli" ni uygun gördüm ...

Bu ara photoshop eklentileri üreticisi onone software'nin "PERFECT PHOTO SUITE 7" indirip deneme imkanım oldu ... büyük ölçekli fotoğraflarda hdri ve diğer uygulamaları ile "mükemmel" diyebileceğim efektleri içinde barındırıyor ...

ayrıca 3d çalışmalarda da kullanabiliyorsunuz ... ücretsiz efekt (instagramdan daha iyi) yazılımı da sitede mevcut ... Şiddetle kullanmanızı tavsiye edeceğim Eklentiyi indirmek için buraya basın...

Çalışmamı beğenmeniz dileklerimle ....

Gamze 2
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sadeece isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sadeece

Heykeltraş / Balıkesir

Alt 12-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel çalışma sadece mimari cizen biri olarak cok gıpta ettim
Bu mesajdan alıntı yap
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-04-2013 #3
güzel çalışma sadece mimari cizen biri olarak cok gıpta ettim
Bunları mimari çizimde kullanınca daha da güzel oluyor ... 3ds max 2014 daha indirmedim ama bu versiyonunda ki crowd animasyon özelliği var, orada kullanabilirsek tadından yenilmez diye düşünüyorum ...

yorum için teşekkürler ...
Bu mesajdan alıntı yap