Gatto Kahveler Dünyası Logo Denemesi

Logo Tasarımları - Gatto Kahveler Dünyası Logo Denemesi ...

RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Dosya16

Alt 18-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gatto Fransızcada Kedi Demek.

Kediyi Van Kedisini Kullandım Göz Renklerini Gatto Kahveler Dünyası Logo Denemesi1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo bir firmayı, ürünü, kişiyi (tasarlandığı nesneyi) iyi tanıtmalıdır. Kim oldukları, ne iş yaptıkları, nasıl çalıştıkları gibi sorulara cevap niteliğinde olmalıdır.

Logonun amacı temsil ettiği ürünü, firmayı, kişiyi vb. açıkca belli etmelidir. Rakiplerinden ayırt edilmeli ve akılda kalıcı olmalıdır. Bunun için logo özgün olmalı ve sadece tasarlandığı şeyi yansıtmalı.

Kedi satışı yapılmadığına göre kedinin kullanması gereksiz olmuş..
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 18-10-2011 #3
Rabia Hanım İsimden Yola Çıkarak Yapılmıştır Fakat Müşteri İsteğidir.

Ben de Kahve Kullanmayı Tercih Ederdim Fakat Standartın Dışına Çıkılması Değişik Değilmi Sizcede ?
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 18-10-2011 #4
aman allahım aman allahım ankaranın logosu geliyor aklıma aaaaa Gatto Kahveler Dünyası Logo Denemesi
Bu mesajdan alıntı yap

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 18-10-2011 #5
aman allahım aman allahım ankaranın logosu geliyor aklıma aaaaa Gatto Kahveler Dünyası Logo Denemesi
Seninle Polemiğe Girmicem :rofl:

Neyin Ne Olduğunu Biliyoruz :tongueout:

Sen Logoya Yorum Yap Hele Senin Yorumun Önemlidir Gatto Kahveler Dünyası Logo Denemesi1:
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 18-10-2011 #6
logoya pek bi şey diyemeyeceğim.
Cafe logoları biraz standarttır. Sen o standardı iyi yakalamışsın ama diğer logolardan ayırt edici bir farklılık göremedim. Bence farklı cafe logolarını incele. Kediyi hiç sevmedim. Kılım, inadım, sevmiyorum. Hergün yollarda duraklarda metroda otobüste kavşaklarda ve bilimum belediye arazisinde kedili logo görmekten gına geldi. Belki de ondandır bilemem ama bana pek çekici gelmedi.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-10-2011 #7
Rabia Hanım İsimden Yola Çıkarak Yapılmıştır Fakat Müşteri İsteğidir.

Ben de Kahve Kullanmayı Tercih Ederdim Fakat Standartın Dışına Çıkılması Değişik Değilmi Sizcede ?
Bazen müşteriye dur demeyi bilmek lazım diye düşünüyorum.
Aksi takdirde sonuçlar ortada..

Sen standartın fazla dışına çıkmışsın yalnız.
Yinede kahveyle alakalı farklı bir obje kullanmanı öneririm...
Bu mesajdan alıntı yap

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 18-10-2011 #8
logoya pek bi şey diyemeyeceğim.
Cafe logoları biraz standarttır. Sen o standardı iyi yakalamışsın ama diğer logolardan ayırt edici bir farklılık göremedim. Bence farklı cafe logolarını incele. Kediyi hiç sevmedim. Kılım, inadım, sevmiyorum. Hergün yollarda duraklarda metroda otobüste kavşaklarda ve bilimum belediye arazisinde kedili logo görmekten gına geldi. Belki de ondandır bilemem ama bana pek çekici gelmedi.
Müşteri Dedi Ben Yaptım Yani Müşteri Bana Bırakmadı Gatto Kahveler Dünyası Logo Denemesi Yılların Van kedisi Ankara Kedisi Olmuş ya Ne Diyim :sleepy:

Bazen müşteriye dur demeyi bilmek lazım diye düşünüyorum.
Aksi takdirde sonuçlar ortada..

Sen standartın fazla dışına çıkmışsın yalnız.
Yinede kahveyle alakalı farklı bir obje kullanmanı öneririm...

Müşteri Daima Haklıdır Rabia Hanım :angel:

Bunu Beğenirse Kullanır Ben Ne Yapabilirim. Ben Yapmasam Başkası Bunu Yapar değişine Hiç Bir Şey Olmaz Bu İşler Böyle Yürür Ve Sitede Örnekleride Var Ne Güzel İşler Vardır ki Müşterinin Beğenmediği ama 10 Numara Olan İşler ?
Bu mesajdan alıntı yap
haiti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haiti(38)

Grafiker / Muğla

Alt 19-10-2011 #9
Rabia hanıma katılıyorum. Yani ilk gördüğümde kedi maması geliyor aklıma. Algılama olayı çok farklıdır. Siz oraya ne yazarsanız yazın ilk göze çarpan şekildir. yani insanlar yazıyı bile okumaz. Kedi görürü ya pet shop sanar yada kedi maması. ayrıca kedi fazla kıllı olmuş. Tiksindirici bi durum yani. Bazen iki harflede sonuca varabilirsin. Müşteri istedi diye bi sıkıntı var ama onlar bu konuda yeterli bilgiye sahip değil. Sizin ikna etmeniz gerekir ve örnekler vermeniz yeterli olurdu. Bende tasarımdan çok müşteriyi ikna etmek için uğraşıyorum. İkna edemezsem ya yapmıyorum yada karşılaşacağı sorunları tek tek sıralıyorum. Onun istediği iş tamamlandığında haklı olduğum ortaya çıkıyor malesef çalışma ikinci bir maliyetle tekrar yapılıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 19-10-2011 #10

Bende Kendi Fikrimle Bunu Yaptım Müşteriye Gönderdim Bakalım.

Siz Ne Diyorsunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları