Gaz Maskesi

3D Studio Max - Gaz Maskesi Sponsorlu Bağlantılar Program : 3D Studio Max 2011 Render Motoru : Vray 2.0 Advanced Render süresi : 10'ar dakika --- İş-eğitim gibi yoğun faaliyetlerin arasında dar bir vakitte kısa sürede ...

Gaz Maskesi
Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Gaz Maskesi

Alt 30-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gaz Maskesi

Gaz Maskesi

Gaz Maskesi

Program : 3D Studio Max 2011
Render Motoru : Vray 2.0 Advanced
Render süresi : 10'ar dakika

---
İş-eğitim gibi yoğun faaliyetlerin arasında dar bir vakitte kısa sürede yapmaya uğraştığım bir model. Ortamda başka objeler de modellemek isterdim, biliyorum ortam çok boş görünüyor, en azından çer çöp dolu bir oda vs. ama vakit bulamıyorum, mazur görün =)
---
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hejiya havin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hejiya havin

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bıraz korku filmi havasında ..evet bu bır tarz olabılır maruz görülebilir Gaz Maskesi başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 30-01-2012 #3
Erhanım, texture lere bayıldım. Mazur görüyoruz, konulu, ıcırlı bıcırlı istiyoruz. Kolay gelsin kardeşim Gaz Maskesi
Bu mesajdan alıntı yap
Volkan ATA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Volkan ATA(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-01-2012 #4
Erhanım, texture lere bayıldım. Mazur görüyoruz, konulu, ıcırlı bıcırlı istiyoruz. Kolay gelsin kardeşim Gaz Maskesi
Cok basarılı bır calısma bence elıne saglık kardesım ...
Bu mesajdan alıntı yap
Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2012 #5
Abicim texture ihtiyacın olursa arşive gel Gaz Maskesi, Gerçi genelde pis çer-çöp, deformasyon, pas, is textureları var bende.. Aldığımız render'larda hep tek sorun, 3D Max'in kullanılan malzemelerine göre Render'ların hep gıcır gıcır, tertemiz, sanki ortam daha yeni silinip süpürülmüşcesine berrak olması. Sıradan bir duvar bile modelliyorsak temiz duvar render'i yerine üzerinde hafif toz olan bir duvar çok daha gerçekçi bir etki veriyor. Ama bunu da yakalamak biraz zor. Hazır texture'lerin çoğu UVW Map kullanıldığında birbirini tekrar eden şekiller ortaya çıkardığı için en güzeli kendi texture'ni kendin oluşturmak. Bu da çok ince iş. Biraz buna kastırıyorum bu aralar.. Umarım başarılı olurum =)

güzel bıraz korku filmi havasında ..evet bu bır tarz olabılır maruz görülebilir Gaz Maskesi başarılar

Cok basarılı bır calısma bence elıne saglık kardesım ...
Saolun arkadaşlar, anca dönebildim kusura bakmayın.
Bu mesajdan alıntı yap