Gazete - 1 senior grafiker + 1 junior (veya stajyer) grafiker ile full-time çalışmak

Sonuçlanan İlanlar - Gazete - 1 senior grafiker + 1 junior (veya stajyer) grafiker ile full-time çalışmak Sponsorlu Bağlantılar 1 senior grafiker + 1 junior (veya stajyer) grafiker ile full-time çalışmak istiyoruz. Gazete veya dergi sayfa ve ilanları hazırlama deneyimi olanlar ve Maslak, İstinye, Tarabya, Sarıyer, Zekeriyaköy ...

Gazete - 1 senior grafiker + 1 junior (veya stajyer) grafiker ile full-time çalışmak
YELLOWBOOK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YELLOWBOOK

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1 senior grafiker + 1 junior (veya stajyer) grafiker ile full-time çalışmak istiyoruz. Gazete veya dergi sayfa ve ilanları hazırlama deneyimi olanlar ve Maslak, İstinye, Tarabya, Sarıyer, Zekeriyaköy bölgelerinde oturan arkadaşlar tercih edilecektir.

İşe başlama en geç 1 Kasım tarihi olacaktır ... hemen iletişime geçilmesi rica olunur.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. İletişim bilgileri paylaşımından doğacak sorunlardan grafikerler.net hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmez.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

demoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2009 #3
İlanınız ile ilgileniyorum.Mail adresinize cv'mi yolladım. Şimdiden teşekkürler.
kokolilas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kokolilas(33)

Grafiker / İstanbul

Merhabalar

Alt 22-10-2009 #4
4 yıllık iş tecrüben var. Freehand, coreldraw, photoshop, flash programlarına hakimim ve matbaa kağıt bilgim bulunmaktadır. Sarıyerde oturuyorum 1250 lira + ssk karşılığında görüşebiliriz. Cevabınızı mail olarak atarsanız sevinirim ( ********* )... Teşekkürler...
ayhancaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2009 #5
Ayhan

25/10/1960 Aydın doğumlu
1983 Güzel sanatlar grafik bl. mezunu
Meslek tecrübesi 25 yıl
Matbaa grafikeri
İkamet İstanbul Sultangazi 75.Yıl mah.
gsm: ..0539.949.56.03
Talep edilen ücret 1300 Tl
ezgi_19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezgi_19

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-10-2009 #6
freehand quark autocad i iyi derecede biliyorum ünv son sınıf öğrencisiyım .staj ımı sizin firmanızla yapmak istiyorum mümkünmü? cv imi maille yollayacağım
exellency isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exellency(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2009 #7
dergi tecrübem var
sARIYER
muzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzi(31)

Webmaster / İstanbul

Alt 06-11-2009 #8
Web & Grafiker Tasarım bölümünden yeni mezunum Grafik tasarım ve Web Tasarım alanında kendimi geliştirmek ve ilerlemek istiyorum web&Grafik tasarımı ve uygulamaları konusunda temel bilgiye sahibim.Kendimi Daha Çok Geliştirmek için Stajyer olarak başlamak istiyorum.Ayrıca bilgi teknolojileri eğitim merkezinden Web & grafikerlik sertifikası aldım.Küçükçekmecede Sefaköyde oturuyorum.
Kullandığı Programlar :
•Photoshop
•İllustrator
•Dreamweaver 8
•Flash 8
•Fireworks 8