Gazete baskısı - Balıkesir

Sonuçlanan İlanlar - Gazete baskısı - Balıkesir Sponsorlu Bağlantılar Gazete baskısı Şehir: Balıkesir İşin teslim alınacağı şehir: Balıkesir Maliyet: BALIKESİR'İN BANDIRMA İLÇESİNDE 15 GÜNDE BİR YAYINLANAN TİCARİ EKONOMİ GAZETESİ İÇİN BASKI TEKLİFİ İSTİYORUZ Tasarım: Hariç İşin teslim ...

ialdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ialdemir

Grafiker / Balıkesir

Alt 05-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gazete baskısı

İşin teslim alınacağı şehir: Balıkesir

Maliyet: BALIKESİR'İN BANDIRMA İLÇESİNDE 15 GÜNDE BİR YAYINLANAN TİCARİ EKONOMİ GAZETESİ İÇİN BASKI TEKLİFİ İSTİYORUZ

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi:

İşle ilgili açıklama: 34*50 cm ebadında
8 sayfa
1 ve 8. sayfalar renkli diğer sayfalar siyah beyaz
dış kapak sayfa 70-72 gr kuşe kağıda iç sayfalar 3. hamur kağıda baskı
500 ADET baskı
katlanmış şekilde Balıkesir/Bandırma ilçesine teslimat

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Gazete baskısı - Balıkesir - Gazete baskısı - Balıkesir ya da Gazete baskısı - Balıkesir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Gazete baskısı - Balıkesir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Gazete baskısı - Balıkesir | Gazete baskısı - Balıkesir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

umitlevend isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umitlevend

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 06-08-2011 #3
hayaller ücretsizdir, sanallarda 1 tl. işte fiyat sana
not: KDV dahildir. :P
ialdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ialdemir

Grafiker / Balıkesir

Hakkınızda savcılığa suç duyurusunda bulunacağım

Alt 06-08-2011 #4
Sizin o hayal dediğiniz gazete şu anda 90. sayısını basmış 3 yıllık bir gazetedir. Halen daha Balıkesir'in Bandırma ilçesi'nde bir matbaa tarafından basılmaktadır ki matbaa bilgilerini de verebilirim buradan. Telefon edip egonuzu tatmin edebilirsiniz. Amacımız sadece başka bir matbaa ile gazetemizin basımını devam ettirmektir.
Sizin yaranız nedir ki benimle ilgili gocunmaya devam ediyorsunuz anlamadım. Ben yerel gazete sektöründe 11 yıldır deneyim sahibi olan ve şu anda bir yerel gazete sahibi bir vatandaşım. Siz beni ne kadar tanıyorsunuz ki bana dolandırıcı hayalci muamelesi yapıyorsunuz. Site yöneticisi ile görüşüp sizi kullandığınız IP Adresi ve şahsi bilgileriniz üzerinden Savcılığa suç duyurusunda bulunarak yazdığınız mesajları da ekte belirterek dava açacağımı belirtir saygılarımı sunarım.
umitlevend isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umitlevend

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-08-2011 #5
hiç bekleme istersen adresimi ve telefonumu veriyim sana birader burada şahsına hakaret yok sadece milletten boyuna fiyat isteyip duruyorsun insanların zamanını çalıyorsun hiç olmazsa ben fiyat çıkartmayı bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz şeklinde aç ilanını.