Gazete çalısmalarım - basıldı

Deneme Çalışmalar - Gazete çalısmalarım - basıldı ...

icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 11-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Elestırılerınız beklıyorum arkadaslar
Gazete çalısmalarım - basıldıGazete çalısmalarım - basıldıGazete çalısmalarım - basıldı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sokrades isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sokrades

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer isterseniz çok güzel gazete tasarımları yapabileceğiniz bir yeteneğiniz var. fakat sanırım gözlem konusunda eksiklikleriniz var. ulusal gazetelerde sabah, zaman, star gazetelerini inceleyin. fakat bunları incelerken cetvel ile boşluklar resim açıları, çerçeve içinden çalışma ve zemin içinden çalışma şekllerini, font çalışmalarını ve seçimlerini eğer yeterince inceler ve bunlardan faydalanabilirseniz ulusal seviyede gazetelerinizi burada görebileceğimizi umuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 11-01-2011 #3
basıldıysa pek de eleştiriye gerek yok değil mi ben burda eksik yanlarını söylesem de nafile.emeğine sağlık yine de
Bu mesajdan alıntı yap

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 11-01-2011 #4
farkedermı
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 11-01-2011 #5
farkedermı
nasıl farkeder mi ????
Bu mesajdan alıntı yap

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 12-01-2011 #6
Eğer isterseniz çok güzel gazete tasarımları yapabileceğiniz bir yeteneğiniz var. fakat sanırım gözlem konusunda eksiklikleriniz var. ulusal gazetelerde sabah, zaman, star gazetelerini inceleyin. fakat bunları incelerken cetvel ile boşluklar resim açıları, çerçeve içinden çalışma ve zemin içinden çalışma şekllerini, font çalışmalarını ve seçimlerini eğer yeterince inceler ve bunlardan faydalanabilirseniz ulusal seviyede gazetelerinizi burada görebileceğimizi umuyorum...
evet haklısınız söyledıklerınıze bende katılıyorum yorumunuz ıçın tesekkur ederım
Bu mesajdan alıntı yap

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 12-01-2011 #7
nasıl farkeder mi ????
elestırmenız ıcın paylastım ben bu konuyu, daha sonrakı çalısmalarıma belkı katkıda bulunursunuz dıye düşünmüştüm sadece, bu arada sızın çalısmalarınızda pek güzeller alı bey
Bu mesajdan alıntı yap