gazete çalışmam görüşleriniz lütfen...! Gazete İSTANBUL

Deneme Çalışmalar - gazete çalışmam görüşleriniz lütfen...! Gazete İSTANBUL Sponsorlu Bağlantılar...

domingos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

domingos

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdogan.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogan.34

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle emeğine saglık diyeyim sonra da sözüme şöyle devam edeyim gazete tasarımından anlamam ama iyi gazete okurum o yüzden gazeteyi elime aldığımda öncelikle tarihine bakarım ben bence sende tasarımında tarih kısmını atlamamalısın başarılarının devamını dileyerek sözlerimi burada noktalıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
domingos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

domingos

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2010 #3
teşekkür ediyor vede tarih konusuna gelince unutmadım onu sadece koymadım :d fakat tawsiyen için saoll
Bu mesajdan alıntı yap
wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 30-09-2010 #4
Katliam - Aman Dikkat yazıları çok amatörce duruyor logo filan güzelde biraz daha çalışması gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
karakayasulo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakayasulo

Grafiker / İzmir

Alt 30-09-2010 #5
Arkadasım ben bu tasarıma hiç yorum yapmayayım..... Sende bir daha gazete tasarımı yapma. Anlaşalım..... Tasarımın gazetede degıl tuvalet kagıdında bıle kullanılmaz. Bırakın işi uzmanları yapsın....
BU YORUM DEGILDIR. ANLAŞMAYI BOZMAYALIM
Bu mesajdan alıntı yap
kohlidi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kohlidi

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 30-09-2010 #6
Biraz Basit Durmuş Karakterler ince Kalmış renklerde Degrade Kullanabilirsin ve Resimlerin Yarıdan Üstlerini dekupe ederek kullanırsan daha şık durur..
Bu mesajdan alıntı yap
aspirin_00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aspirin_00

Grafiker / Trabzon

Alt 30-09-2010 #7
bu işlen ilgilenmek için gazetelere iyi bakmak sonra onlardan farklı farklı çıkarımlar yapıp uygulamak dergi afiş gazete broşür karışımı bir şey çıkmış
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-09-2010 #8
Çalışmanız sanırım deneme amaçlı ve de amatörsünüz o yüzden sadece logodaki istanbul yazısındaki i'nin noktası yok, sonuçta yabancı bir gazete değil ve de şu türkçe kelimelerinin yabancılaştırma hastalığından artık kurtulalım.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
SHOPRAMAZAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SHOPRAMAZAN(27)

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 30-09-2010 #9
Arkadasım ben bu tasarıma hiç yorum yapmayayım..... Sende bir daha gazete tasarımı yapma. Anlaşalım..... Tasarımın gazetede degıl tuvalet kagıdında bıle kullanılmaz. Bırakın işi uzmanları yapsın....
BU YORUM DEGILDIR. ANLAŞMAYI BOZMAYALIM
Tasarım yapmak göreceli bir durumdur.Evrensel bir şeymiş gibi yorum yapmanız, hele ki tuvalet kağıdı demeniz hoş değil.

Benim yorumum şöyle ki; GAZETE İSTANBUL yazı ve logolarının üstüne haber koymasak iyi olumuş diorum.En başta olmalı ki gazeteyi baştan vurgulamalı.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 30-09-2010 #10
İstanbuldaki İ harfinin üstündeki noktayı sanırım köprünün öteki ayağının üstüne kırmızı bir kare olarak koymuşsun gazete çalışmam görüşleriniz lütfen...! Gazete İSTANBUL
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları