Gazete çalışması "havadis-i pomem"

Deneme Çalışmalar - Gazete çalışması "havadis-i pomem" Sponsorlu Bağlantılar...

firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 26-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kulupler olşmaya başladı yazmışsınız logo solunda. Yazım hatası.
Müdürle röprtajda elinden geleniyapıyor yazmışsın. boşluk yok
İntibank eğitimi kısmında . dan sonra büyük başlar.
altta 1.sayımız demişsin 1. den sonra boşluk.

Bu mesajdan alıntı yap
sema1981 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sema1981

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-04-2011 #3
Sayfa zemin rengi çok koyu dekupelere sanki fazla fedır veya blur verilmiş sanki resimler net değil ayrıca tashih var fazlasıyla biraz fazla eleştirdim ama kusurabakmayın ben 4 sene gazete mizanpajında çalıştım o yüzden bunlara dikkat ediyorum iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
WoDPaCKeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WoDPaCKeR

Webmaster / Mersin

Alt 28-04-2011 #4
deneme amacı ile yapılmış ancak bu gazete baskıda zorlanır renkler neden yeşilin tonlarında ? ayrıca çok boşluk bırakılmış bir gazeteci olarak yorumumu istersen, çok müsrüf olmadan dikkat çekebilecek kadar haberlere yer aç ne fazla olsun ne az. genel olarak farklı bir tarz ama başlıklarda özellikle manşette yazıları daralt ve 3 satıra yayma tavsiyem iki satır idealdir istersen eşit olmaları için 1 satırı daraltır ikinci satırı açarsın buda değişik bir tarz olur
Bu mesajdan alıntı yap
fartim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fartim

Webmaster / Ankara

Alt 28-04-2011 #5
Haberler arası belirleyicilik yok.... güzel..
Bu mesajdan alıntı yap
Bakunin21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bakunin21

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-04-2011 #6
Kenardaki boşluğa Türkçe eğitimi ile ilgili bir kurs ilanı filan eklenseymiş hoş olurmuş Gazete çalışması "havadis-i pomem"
Bu mesajdan alıntı yap
serkanince444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanince444

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 30-04-2011 #7
arkaplan rengi bi ilginç gerçekten bu rengi niye kullandın ? birde haberler arasında hiç çizgi yok yani sadece boşluk bırakılmış
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 30-04-2011 #8
Arkadaşlar yorumlarınız için gerçekten teşekkürler, yazım hatalarımın olabileceğini biliyordum çünkü acele ile hazırlanmıştı. Yorumlarınızın çoğu gözümden kaçırdıklarım. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Çok faydalı oldunuz.

Arka plan rengi sadece sarı gazete kağıdı hissi vermesi içindi normalde olmayacak. Düzenlemeleri yaptım yenisini sizle tekrar paylaşacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
une printmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

une printmaker

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-04-2011 #9
Birçok yerde yazım hataları var.Daha dikkatli olmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
caglarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caglarim

Grafiker / Ankara

Alt 30-04-2011 #10
dedikleri gibi eğer ki arkakaplan renk tonu eğer belirtiğin gibi olmayacaksa ve de imla ve dil kuralınıda düzeltirsen bu çalışma güzel olur, dizayn ve mizanpaj olarak görüntü güzel.Tabi ki yorumcu arkadaşlar istediği şeyi söyleyebilirler..ama iş tasarıma gelince sanırım kimsenin tam, doğru ve düzgün birşey çıkaracaklarını sanmıyorum.Ben bile dahil...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları