gazete, dergi, kitap, broşür işleriniz UYGUN ÜCRETE yapılır...

Sonuçlanan İlanlar - gazete, dergi, kitap, broşür işleriniz UYGUN ÜCRETE yapılır... ...

sertaç80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertaç80(37)

Grafiker / İstanbul

Dosya16

Alt 04-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ben sertaç.. 14 yıl önce sabah gazetesinde başladığım tasarım ve grafikerlik görevimi şu anda Türkiye'nin en büyük gazetesinde sürdürmekteyim... Esnek çalışma saatlerim olduğundan dışarıya freelance olarak iş yapmaktayım... İstanbul Küçükçekmece'ce ikamet etmekteyim. mail adresim *********.. görüşmek üzere..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sertaç80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertaç80(37)

Grafiker / İstanbul

dergi, gazete, katalog işleriniz yapılır

Alt 03-09-2010 #3
13 senelik tecrübem vardır, Quark, photoshop, freehand ve indisgn kullanmaktayım
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #4
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.