Gazete-Dergi-Web Dizayn-Grafik Tasarım işleri yapıyorum ve iş arıyorum

Freelancer İş Arayanlar - Gazete-Dergi-Web Dizayn-Grafik Tasarım işleri yapıyorum ve iş arıyorum ...

Gazete-Dergi-Web Dizayn-Grafik Tasarım işleri yapıyorum ve iş arıyorum
tasarimcanavari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimcanavari

Webmaster / İstanbul

Alt 26-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

14 Yıldan beri Türkiye'deki büyük gazetelerin bir çoğunda görev yaptım ve halende dışardan görev yapmaktayım. Full Time yada Part Time olarak Gazete-Dergi-Web Dizayn - Grafik Tasarım yapabileceğim bir iş arıyorum. Bu zamana kadar yaptığım işler ve referanslar ve bildiğim bütün programlar aşağıda listelenmiştir.

Bana ulaşmak için lütfen Özelden Mesaj atmanızı rica ediyorum.

Bulunduğum şehir: İstanbul
Uzmanlık Alanı: Gazete ve Dergi Tasarımcılığı, Web Dizayn, Grafik Tasarım, kısacası bütün dijital yazılı veya görsel tasarımlar.

PROGRAMLAR

1- Quark Tüm Sürümleri
2- Photoshop
3- Frehand
4- 10 Parmak Klavye
5- Macromedia Dreamwevar
6- Macromedia Fireworks
7- Macromedia Flash
8- Photoshop

İŞ REFERANSLARIM

1- Trabzon Spor Resmi Sitesi
2- Online Dergi
3- Sokak Yazarları
4- Sihbarak
5- Kombassan
6- Medya Power

Daha çok ve daha ayrıntılı referans bilgilerime ulaşmak isterseniz özelden mesaj atarsanız, kendime ait referans sitemin adresini yazabilirim. Buradan yasak olduğu için yazamıyorum maalesef Gazete-Dergi-Web Dizayn-Grafik Tasarım işleri yapıyorum ve iş arıyorum

TECRÜBELİ OLDUĞUM İŞLER

1- Gazete ve Dergi Tasarımı Mizampajı
2- Web Dizayn
3- Grafik Tasarım
4- Logo Tasarım
5- Banner Tasarım
6- İnteraktif CD Tasarımı
7- Flash Sunum
8- Ful Flash Site
9- Her türlü dijital baskı ve tasarımları

iş yokmu yahuu, kaliteli eleman istiyen yokmu?

Gazete ve Dergi Sayfa tasarımları konusunda 12 yıllık tecrübem var, sayfa tasarımı üzerine iş arıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #3
bizim tasarımı yapılcak bir dergimiz var 100 sayfalık
sizinle görüşmek isterim
Bu mesajdan alıntı yap
belzevuv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belzevuv

Yrd. Grafiker / Antalya

Grafiker arıyorum

Alt 04-05-2008 #4
Türkiyenin turizm cenneti antalya da çalışmak istersen bekleriz. bize senin gibi bir arkadaş lazım senle nasıl irtibata geçebiliriz mutlaka görüşmemiz lazım
Bu mesajdan alıntı yap
gkdesigner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gkdesigner

Sanat Yn. / Antalya

Alt 05-05-2008 #5
Antalyada yaşıyorum ismim Kemal
mutfağınıza kabul gören ve gelecek vaadeden bir tarz isterseniz. işlerimi bir görün derim size.
benimle kontakt kurarsanız karşılıklı görüşebiliriz.
pm (özel mesaj)yolu ile iletişime geciniz
Bu mesajdan alıntı yap

tasarimcanavari

Webmaster / İstanbul

Alt 06-05-2008 #6
size özel msj attim, irtibat numaram orada yaziyor...

sizinle görüşmek isterim
size mesaj attım ama hala bir cevap gelmedil.

sizinle görüşmek isterim
olumlu yada olumsuz bir cevap verirseniz sevinirim.

sizinle görüşmek isterim
her türlü matbaa işleriniz yapılır. dijital baskıda aklınaza ne geliyorsa...

kitap dizilir.
Bu mesajdan alıntı yap
alikara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alikara

Karikatürist / Amasya

Alt 28-05-2008 #7
web sitesi tasarımızı 2 adet 20 şer sayfa ama net değil
ambalaj etiketi tasarımı 5 adet (20*15 cm boyutlarında) deterjanlarla ilgili
katalog tasarımı
sıra ile uzun vadede yapılacak freelance isimizin ne kadar sürede ve ne cüretle yapabiceceğinizi bildirimisiniz daha önce mail göndermiştikj
Bu mesajdan alıntı yap

tasarimcanavari

Webmaster / İstanbul

Alt 31-05-2008 #8
size özel mesaj attım. özel mesaj olarak msn adresinizi yazarsanız oradan ayrıntıları konuşabiliriz.

web sitesi tasarımızı 2 adet 20 şer sayfa ama net değil
ambalaj etiketi tasarımı 5 adet (20*15 cm boyutlarında) deterjanlarla ilgili
katalog tasarımı
sıra ile uzun vadede yapılacak freelance isimizin ne kadar sürede ve ne cüretle yapabiceceğinizi bildirimisiniz daha önce mail göndermiştikj
evet profesyonel çalışmalar yaptırmak istiyen, disiplin istiyen, farklı tasarımlar istiyen kurum yada kuruluşlar, bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirlir.

Kitap Kapak Tasarımlarınız, Dergi Tasarımlarınız, Gazete Tasarımlarınız, Şirket logolarınız, Web siteliriniz en güzel ve en iyi şekilde profesyonelce yapiılır. Ayrıca Dizgi işlerinizde yapılır hazırlanır.
Bu mesajdan alıntı yap
emir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emir

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-06-2008 #9
Bizim de aylık bir dergimiz, haftalık bir gazetemiz ve yeni faaliyete geçen bir ajansımız mevcut. İlanınız halen geçerliyse görüşmek isteriz.
Bu mesajdan alıntı yap

tasarimcanavari

Webmaster / İstanbul

Alt 29-06-2008 #10
Bizim de aylık bir dergimiz, haftalık bir gazetemiz ve yeni faaliyete geçen bir ajansımız mevcut. İlanınız halen geçerliyse görüşmek isteriz.
mrblar. evet ilanim hala geçerli. msn adresim İletişim bilgilerinin yayınlamak yasak PM (özel mesaj) yolu ile iletişime geçiniz eklerseniz konusabiliriz. tsk ederim.

sizden hala cevap bekliyorum. özelden size msjda attım fakat hala bana dönmediniz.

özele yazdim.

Seyahate mani bir durumunuz yoksa grafikerlik konusunda açığımız var. Tecrübeniz konusunda bilgilerinizi inceledim cvniz bizim için şartlarımız için yeterli ararsanız bir görüşelim. yada Grafikerler nettende bana mesaj atabilirsiniz

CAN AJANS
Levent ŞİMŞEK

PM (özel mesaj) yolu ile iletişime geçiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ariyorum, arıyorum, dizayngrafik, gazetedergiweb, isleri, işleri, tasarim, tasarım, yapiyorum, yapıyorum