Gazete Dizgi Ücretleri

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Gazete Dizgi Ücretleri ...

Gazete Dizgi Ücretleri
mel_a_nkoli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mel_a_nkoli

Grafiker / İzmir

ünlem

Gazete Dizgi Ücretleri

Alt 15-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm arkadaşlar, bu tarz bir konuyu -bir sitede açıp, ulu orta fiyat politikası yapmak yada yaptırmak istemiyorum, lütfen yanlış anlamayın.
Benim öğrenmek istediğim; gazete dizgisinde sayfa başınamı çalışılır? yoksa 10-12 sayfalık bir yerel gazete için belirli bir ücret var mıdır? Elbette ücretler
farklılık gösterecektir ancak ortalama bir bilgi istiyorum sizlerden ve mümkünse bu tarz bilgileri açık olarak paylaşmak yerine özel mesaj atabilirsiniz.. Özel mesaj atamayan arkadaşlar adresine bir cevap yazısı yazarlarsa çok sevinirim. Yaptığım işin değerini bilmek istiyorum, lütfen..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu konuda bilgim yok ama bence gazete hergün çıktığına göre hergün hergün dışarı iş yaptırmaktansa bunları yapan MAAŞlı elemanları vardır ...
Bu mesajdan alıntı yap
mel_a_nkoli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mel_a_nkoli

Grafiker / İzmir

Alt 15-08-2012 #3
kendi bünyesine eleman almadan yapan çok fazla gazete var ve bunlar dizgi başına belirli bir ücret ödüyolar, ama tam olarak ne kadar ödüyolar bilmiyorum. Mail adresimi vermiştim ama engellenmiş, ücretleri bilen arkadaşlardan rica ediyorum. yardımcı olurlarsa sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap