Gazete & Haftalık Bülten Fiyat Teklifi - Edirne

Sonuçlanan İlanlar - Gazete & Haftalık Bülten Fiyat Teklifi - Edirne Sponsorlu Bağlantılar Gazete & Haftalık Bülten Fiyat Teklifi Şehir: Edirne İşin teslim alınacağı şehir: Edirne Maliyet: Tasarım: Hariç İşin teslim edilme süresi: 2-3 gün İşle ilgili açıklama: 1- Tabloid boy, ...

panajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

panajans

Grafiker / Edirne

Alt 28-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gazete & Haftalık Bülten Fiyat Teklifi

İşin teslim alınacağı şehir: Edirne

Maliyet:

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 2-3 gün

İşle ilgili açıklama: 1- Tabloid boy, 8 sayfa, siyah beyaz, 500 ve 1000 adet fiyatı.

2- 35X50cm, kraft kağıt, 200-250 gram, çift taraf, siyah beyaz, 1000 adet fiyatı...

2 adet teklif bekliyorum...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Gazete & Haftalık Bülten Fiyat Teklifi - EdirneGazete & Haftalık Bülten Fiyat Teklifi - EdirneGazete & Haftalık Bülten Fiyat Teklifi - EdirneGazete & Haftalık Bülten Fiyat Teklifi - Edirne

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..