Gazete İlanı

Baskı - Gazete İlanı ...

Gazete İlanı

Gazete İlanı

Alt 15-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba.Aranıza yeni katıldım sizden ricam benim bir arkadaşım işyeri açtı işyerinin reklamı için gazeteye baskı resmi hazırlamam için bana başvurdu.Photoshop'um fena değil ama şimdiye kadar hiç baskı üzerine çalışmadım.Acaba bana tavsiyeleriniz nedir.Cmyk olarak çalışacağım ama hangi formatta kayıt yapacağım veya nelere dikkat etmem gerekiyor bilgilerinizi arz ederim.
NOT:Sadece photoshop deneyimim var
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 19-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gazeteler sütun ölçüleriyle çalışırlar. Bu nedenle ebatlandırma için hangi gazetede çıkacaksa ilanınız sütun ölçülerini almanız gerekir. Çalışmanızı bu ölçüler çerçevesinde çalışıp .eps ya da .tiff olarak kayıt edip gönderebilirsiniz.

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
mesutnohutcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesutnohutcu

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2008 #3
Merhabalar, Bu açmış olduğunuz konuda ************* gazete ilanı[/url] ajansımızın tüm operatörleri size yardımcı olabilirler. ******** nolu telefonu arayarak öğrenmek istediklerinizi öğrenebilirisniz.
Bu mesajdan alıntı yap
mesburcum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesburcum

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 30-07-2008 #4
Gazetede çıkacak ilanın sütun cm ölçülerini öğrendikten sonra çalışmanı 150 dpıda tiff formatında gazeteye gönderebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 30-07-2008 #5
burada Hande DEMİR gazete ilanı ile ilgili sütun ölçülerini bizlerle paylaşmış. Hatta hızır gibi yetişmiş diyebiliriz.
Gazete Sütun / Cm Ölçüleri

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
gazete, ilanı