gazete ilani

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - gazete ilani Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaslar bu alanyadaki yerel gazetelerde cikacak bi alisveris merkezinin ilani patronuma sunum yapmadan once fikirlerinizi almak istedim tesekkurler...

gazete ilani
onerevren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onerevren

Grafiker / Antalya

gazete ilani

Alt 28-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar bu alanyadaki yerel gazetelerde cikacak bi alisveris merkezinin ilani patronuma sunum yapmadan once fikirlerinizi almak istedim

tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 28-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resim eklemeyi unuttunuz sanırım gazete ilani
Bu mesajdan alıntı yap
onerevren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onerevren

Grafiker / Antalya

Alt 28-11-2007 #3
unutmadımda nasi eklicem bilmiyorumda:S
Bu mesajdan alıntı yap
designerMUSTI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerMUSTI

Grafiker / Bolu

Alt 28-11-2007 #5
Arkadaşım öncelikle eline sağlık

Ama benim fikrim şudur ki sadece elinde çantalar olan bir bayan koymuşsun ve yan tarafta logolar var. Tamam herşey güzelde tanıttığın yeri sence yeterince tanıttığına inandıysan süper bi çalışma ama içine hala sinmediyse eksikler var demektir...

Başarılar....
Bu mesajdan alıntı yap
eymi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eymi(30)

Grafiker / Balıkesir

Alt 28-11-2007 #6
Aslında reklam amacına pek ulaşmamış gibi geldi.Poşetlere marka ekleyebileceğin daha canlı bir resim kullanabilirdin.Kadın siyah giyinmiş ve aksesuar yok.Daha şıkır şıkır bi bayan hem fikir uyandırıp merak hissi doğurabilir hemde işe sempati katar diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 29-11-2007 #7
bu bir alışveriş merkezi reklamı.
fakat slogon kötü.
görsel şölen ile alışverişin ne alakası var he o alışveriş merkezinde bol ol ilanında kullandığın bayanlardan da varsa olabilir gazete ilani
sloganı değiştirmeni öneririm.
anka planda sadece gökyüzü göstermişsin, alışveriş merkezinin siyah beyaz halini kullanabilirdin diye düşünüyorum.
kadın siyah beyaz olabilir zaten yüzündeki ifade ile mutlu olduğunu anlayabiliyoruz, böylelikle poşetlerin renkleri kaybolmamış olur.
Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-11-2007 #8
fikirleriniz için teşekkür ler arkadaşlar yaklaşık 3 sene önce açıldı bu merkez ve sloganı bu (ne yazıkki) :S arka planda ki gökyüzünü kullanmam daki neden geniş bi alanı ifade edebilmekti aslında

herkese kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
samirasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samirasu

Grafiker / Adana

Alt 30-11-2007 #9
Görsel şölende elinde çantalar olan abla oluyor şu durumda gazete ilani aslında işin çok kolay çünkü alanyum gibi tanınmış bir alışveriş merkezi için tanıtım yapmaya ihtiyacın yok sadece farklı birşey yap yani elinde çantalar olan bir konu mankeninden daha orjinal birşey....
Bu mesajdan alıntı yap
mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2007 #10
Bence alışveriş merkezini tam manasıyla anlatmıyor sanki bişey eksik nebilim mesela alanyumun görüntüsünü bir kesit olarak uygun bir yerde flu bir şekilde kullanabilirsin diye düşünüyorum ben....başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
gazete, ilani