Gazete Reklam Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Gazete Reklam Çalışmam ...

Gazete Reklam Çalışmam

Gazete Reklam Çalışmam

Alt 05-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kendimi daha da geliştirmek için profesyonel ellerden Yorum bekliyorum
Gazete Reklam Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

KDR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KDR

Grafiker / Sakarya

Alt 06-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kendilerini Profesyonel Hissetmiyorlar olabilirler. Gazete Reklam Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 06-08-2008 #3
Çalışmanızı yüklerken iletişim bilgilerini gizleyiniz.
Çalışmanız çok karışık olmuş, zemin renginiz koyu ve yazılarınız ile karışmış.
logonuzdaki o çarpıcı renkler yukarıda çok yanlız kalmış iletişim bilgilerini o renklerin biriyle yazabilirsiniz.
İmsakiyelerin altına çok gölge vermişsiniz.
sağ-sol, alt-üst boşlukları eşitlemeye dikkat ediniz.
iletişim bilgilerindeki o telefon ahizesi gereksiz bir ayrıntı, zaten karmaşık çalışmanızı daha da zorlamış.

ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
bygrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 06-08-2008 #4
missgraphic e aynen katılmakla beraber kabartma efektlerinden ve stroke uygulamalarından bir nebze olsun kurtulmaslısın..
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2008 #5
Gri üzerine beyaz yazılar hiç dikkat çekmiyor. Ayrıca arkadaşların yorumlarına katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
nevesta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nevesta

Grafiker / İzmir

Alt 06-08-2008 #6
ya biraz göz yoruyor bence
Bu mesajdan alıntı yap
delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

yorumlara katılıyorum ama

Alt 06-08-2008 #7
öncelikle tasarım photoshop pluginleri üzerinden yapılan varyasyonlar değildir. görsel ekranda güzel gözüken çok şey baskıdan sonra kötü olabiliyor. kabartma efekleri, stroke gibi uygulamalar basılan materyalin büyüklüğüne göre ayarlamak faydalı olur. küçük uygulamalarda kabartma algıyı zayıflatır. bide bizim işimiz kulağı tersten tutmak gibi birşey. herşeyi olduğu gibi değil birazda tersten anlatmaya çalış. mizanpajda hizalama ortalama gibi eksikler var düzeltebilirsin. ama bence esas sorun imsakiye ilanı nasıl olmalı sorusuna verdiğin cevap... mesela rakip ve büyük olduğunu düşündüğün bir firmanın ilanını düşünüp yola çıkabilirsin. imsakiyede çeşitlilği vermek için kullandığın metot biraz yanlış, gölgeleri her imsakiyenin arasına ve olabildiğince doğal vermelisin. birde imsakiye sonuçta klasik bir ürün, çalışman modern çizgiler yerine klasic çizgiler taşırsa daha anlamlı olur bence... iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-08-2008 #8
Ben matbaacılığa de vam atsam iyi olacak sanırı ilk çalışmalarda bunları duyunca Gazete Reklam ÇalışmamDGazete Reklam Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmam, gazete, gazete reklam çalışmam, reklam