Gazete reklam çalışması Asya Pamukçu Termal Çin Yemekleri Haftası

Deneme Çalışmalar - Gazete reklam çalışması Asya Pamukçu Termal Çin Yemekleri Haftası ...

sonerbekler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonerbekler

Webmaster / Balıkesir

Alt 09-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ÇİN YEMEKLERİ HAFTASI YERİNE ÇİN YEMEĞİ GÜNLERİ DE OLABİLİRDİ ANCAK KENDİLERİ BÖYLE İSTEDİLER.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 09-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel olmuş, elinize sağlık. Gazete reklam çalışması Asya Pamukçu Termal Çin Yemekleri Haftası
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 09-03-2010 #3
bence üserinde biraz daha çalışmalısın
resimler biraz bozuk gibi, bir de zemin olmamış renk olarak tek resim kullanabilirin zeminde
bir de eğer elinde varsa Dorovar ya da Dragon yazı karakterinde yaz "çin yemekleri haftası"nı

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2010 #4
eline sağlık, güzel olmuş Gazete reklam çalışması Asya Pamukçu Termal Çin Yemekleri Haftası
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2010 #5
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.
Çalışmanızda bulunan iletişim bilgilerini (adres,telefon, e-mail, internet adresi ) blur tool ile kaldırıp, Gazete reklam çalışması Asya Pamukçu Termal Çin Yemekleri Haftası butonu kullanarak tekrar yükleyiniz. Aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 09-03-2010 #6
Çin kültürü daha iyi yansıltılarak daha etkili bir sonuç aılabilirdi, Martin78'in de dediği gibi yazı karakeriylede oynarsanız daha iyi sonuç alacaüınızı düşünüyorum
Elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
mmm_m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mmm_m

Grafiker / İzmir

Alt 11-03-2010 #7
gazete için güzel ben beğendim.. ancak o küçük resim çok gereksiz ..belki sadece o iki chopstick konabilirdi illa koncaksa birde logonon altındaki beyaz gölgeler gazetede bence kötü çıkar "balıkesirde bir ilk" yazısı da altındaki nesneden kurtulup düz olmalı unutmayın gazete baskısı sorunludur...
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 11-03-2010 #8
Güzel olmuş, eline sağlık arkadaş yazı karakterinden söz etti dikkat etsen daha da güzel olabilir belki Gazete reklam çalışması Asya Pamukçu Termal Çin Yemekleri Haftası kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
sonerbekler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonerbekler

Webmaster / Balıkesir

Alt 12-03-2010 #9

gelen yorumlar doğrultusunda çalışmayı geliştirdim, yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 12-03-2010 #10

gelen yorumlar doğrultusunda çalışmayı geliştirdim, yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
evet işte bu sadece "çin yemekleri haftası" yazısını kenarlara çok yaklaştırmışsın biraz kenarlardan pay bırak bir de daha önce dediğim gibi arka fon gazete baskısında güzel çıkmayabilir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları