gazete reklamı

Afiş Tasarımı - gazete reklamı Sponsorlu Bağlantılar yaptığım çalışma yarım sayfa gazete reklamı olacak.Eleştiriye açık.Buyrun......

gazete reklamı
hakan_turmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan_turmus

Grafiker / Sivas

gazete reklamı

Alt 20-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yaptığım çalışma yarım sayfa gazete reklamı olacak.Eleştiriye açık.Buyrun...
gazete reklamı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pseudo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pseudo

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 20-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ön kısımdaki kan az önce kaza yapmış duygusu uyandırdı bende,tipografiyle de biraz oynarsan, "yeni otobüsümüzle 4 hizmete devam" diye okunuyor,zemindeki elipsler ne ifade ediyor? son olarak da o arkadaki ışıklı panoysa nasıl bir perspektiftir o?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-11-2007 #3
pseudo+1
Evet kanlar çok itici duruyor..Ayrıca tabela çarkıfelekten fırlamış gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2007 #4
ön kısımdaki kan az önce kaza yapmış duygusu uyandırdı bende,tipografiyle de biraz oynarsan, "yeni otobüsümüzle 4 hizmete devam" diye okunuyor,zemindeki elipsler ne ifade ediyor? son olarak da o arkadaki ışıklı panoysa nasıl bir perspektiftir o?
"Aynen katılıyorum"
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 20-11-2007 #5
en öndeki otobüsün ön tekerleklerinin az da olsa gözükmesi gerekmez miydi?
Bu mesajdan alıntı yap
hakan_turmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan_turmus

Grafiker / Sivas

Alt 20-11-2007 #6
tabeladaki yazıyı bende düşündüm.ve sölediğinizde haklı buluyorum sizi.tabela da ise iki ayaklı olarak zihnimde kurguladım ve orada tek ayağın görüneceğini düşündüm.Kan ise burada baya bi önemi teşkil eden kurban edilmiş ve gerçekten yeni zihniyetini temsil ediyor.Bu yaptığım kendi bünyemizdeki mahalli gazetede yer alacak olan bir reklamdır. Bu kesim insanlarının biraz daha güveneceği bir durum olarak derledim.Alttaki elipsler ise küçüklü büyüklü göze biraz daha sertliği sağlamlığı temsilen gösteriyor olarak düşündüm ve bu sertliğin içerisndeki 4 otobüs bence ideal dedim.sağlamlığı sağlamaya çalıştım.

öndeki otobüsün tekerleri fotoğrafları da ben çektiğim için sölüyorum. Gerçek ve orjinal halidir.Bunu otobüs firmasına sormalıyız sanırım (:ha ayrıca unutmadan tabelanın ışıklı olması da zaten konuyu yeni otobüsler olan reklamın konuyu herşeyiyle ben burdayım demesini sağlamasıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
baskici46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baskici46(37)

Baskıcı / Kahramanmaraş

Alt 22-11-2007 #7
sanki deniz otobüsü reklamı gibi olmuş. bence alttaki o mavi fonu kaldır
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-11-2007 #8
Sanırım Yeni 4 Otobüs Var... "Yeni Otobüslerimizle" Desek Daha iyi Olmaz mı ? Birde Alt Zemini Yol Gibi Falan Yapsan Bide Öle Denesen... Kolay Gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 22-11-2007 #9
Elipsler sağlamlık ve sertlik hissi uyandırmadı bende.Kan konusunda arkadaşlara katılıyorum ama oralarda bu kadar önemli bir konuysa bişi diyemem.Mahalli gazetelerin baskı kalitesi genelde düşük olur.Renkler tutmaz,oturmaz...Eğer bu tarz bir gazeteyse bu çalışma biraz ağır gelecektir.Arkadaki kırmızı fon,elipsler,ışıklı tabela...bunlar baskıda çok hoş çıkacak öğeler değil.Otobüsleri bir fotoğraftan kesip kağıda yapıştırmışsın gibi duruyor.Biraz gölge ve küçük efektler versen daha güzel olacak.Elipsli fonu değiştir bence.Çok kalabalık ve uyumsuz bu çalışma için...kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 22-11-2007 #10
senin kan konusundaki düşüncen genelleme ayapılamaz bence. renkler çok abartılı. otobüler belli değil. tabela ve yazı çok alakasız olmuş. daha sadece sloganı vurucu, renk karmaşası olmayan bir tarz seç.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
gazete, reklam