gazete reklamı yardım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - gazete reklamı yardım ...

gazete reklamı yardım
design_nil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_nil

Grafiker / Antalya

Dosya18

gazete reklamı yardım

Alt 16-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar sizlerden bilgi almak istiyorum..ben bir dans stüdyosuna gazete reklamı yapıcağım ..sizden istedim dikkat etmem gereken seyler nelerdir? kaç punto kullanmalıyım renk ne kullanmamalıyım ?nekadar pay bırakmalıyım ölçünün içinden photoshopta çalışmak istiyorum matbaaya baskıya gideceği için nasıl kaydetmeliyim genelde cdr istiolar çünkü acil cvplarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

korkuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korkuu

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cmyk yapin ilk önce

dokumanı cmyk acip öyle calisin
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 16-04-2010 #3
cmyk yapin ilk önce

dokumanı cmyk acip öyle calisin
Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki gazete reklamı yardım butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 16-04-2010 #4
arkadaşlar sizlerden bilgi almak istiyorum..ben bir dans stüdyosuna gazete reklamı yapıcağım ..sizden istedim dikkat etmem gereken seyler nelerdir? kaç punto kullanmalıyım renk ne kullanmamalıyım ?nekadar pay bırakmalıyım ölçünün içinden photoshopta çalışmak istiyorum matbaaya baskıya gideceği için nasıl kaydetmeliyim genelde cdr istiolar çünkü acil cvplarınızı bekliyorum
Madem bu kadar çok konu hakkında birden bilgi sahibi değilsiniz de ne diye gazete reklamı tasarlamaya kalkıyorsunuz ben de onu anlmıyorum. Bence işinizi yapması için profesyonel bir grafiker bulun...

O sorduğunuz herşeyin cevabını bilir. Yada buraya iyi kötü bir işi yapıp koyun ona bakalım bir şeyler söyleyelim. Ayrıca sütunXcm hesabını biliyor musunuz mesela gazeteye tasarım yapacaksanız?

Yok onu da bilmiyorum diyorsanız e artık diyecek fazla bişey kalmıyor doğrusu...

Dipnot: O kadar gazete reklamı çalıştım hiç cdr isteyenini görmedim bu arada...
Bu mesajdan alıntı yap
korkuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korkuu

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2010 #5
gazete reklamı yardım dün bi örnekte ben yasadım indesign calistim cdr istedi gazete reklamı yardım ne cdr yada freehand olsun ne yapacak bilmiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
altankzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altankzn

Grafiker / Antalya

Alt 16-04-2010 #6
cdr istemezler genelde frehand convertli yada orta yolu pdf yollamanızda yeterlidir puntoyu zaten calısmanızın büyüklügüne göre kendiniz belirlersiniz ama sütun / cm ölcülerini bilmiyosanız bi işe yaramaz tam hatırlamasamda genelde1 sütun 3.6 olur ama arastırın olmadı yollayacagınız gazateyi arayın sütun ölcülerini ne yapmanız gerektigini anlatan bi dökümanı size gönderir zaten
Bu mesajdan alıntı yap

design_nil

Grafiker / Antalya

Alt 18-04-2010 #7
tşk ederim aranızda anlayışlı insanlarda var ukalalık yapmak yerine cvp werdiğiniz için tşk ederim
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 18-04-2010 #8
tşk ederim aranızda anlayışlı insanlarda var ukalalık yapmak yerine cvp werdiğiniz için tşk ederim
Ukalalık sizin yaptığınıza denir arkadaşım. Ben hiç bilmediğim konularda işler yapmaya kalkışmıyorum. Doğru bildiğimi söylüyorum. Sizin gibiler yüzünden mesleğimizi söylemeye çekinir olduk. Lütfen çıraklığını yapmadığınız işin ustalığına soyunmayın. Gazete reklamı yapacağınızı iddia edip de o sorduklarınızı bilmiyosanız, ya dediklerime bozulmayacaksınız yada cin olmadan adam çarpmaya kalkmayacaksınız...
Bu mesajdan alıntı yap

design_nil

Grafiker / Antalya

Alt 19-04-2010 #9
Bu düşüncelerinizi kendinize saklarsanız sevinirim ...! karşındakini bilmeden etmeden konuşmak yerine susun bence daha yararlı olursunuz şmdiden tşk ederm
Bu mesajdan alıntı yap