Gazete

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Gazete Sponsorlu Bağlantılar Buda Benim yaptığım Aslında Hergün yapmaya çalıştığım Isparta'nın Siyah Beyaz bir gazete örneği Bu arada QuarkXPress 3.31 de yapılmıştır Yanlış Hatırlamıyorsam Zaman Gazeteside bu programı kullanıyor biraz eksikleri ...

Gazete
ZaMaRKoS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZaMaRKoS

Forumdan Uzaklaştırıldı

Gazete

Alt 29-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Buda Benim yaptığım Aslında Hergün yapmaya çalıştığım Isparta'nın Siyah Beyaz bir gazete örneği
Gazete
Bu arada QuarkXPress 3.31 de yapılmıştır Yanlış Hatırlamıyorsam Zaman Gazeteside bu programı kullanıyor biraz eksikleri var ama çok seri bir program
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM:P
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 29-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mizanpaj sorunun var quark güzel bir program sanki gazete için biçilmiş kaftan... ben de gazete yapıyorm günlük bir gazete ve haftalık aylık iki üç tane gazetem var quark 7.2 kullanıyorum... sana tavsiyem programı kullanmasını tam bil ve hergün bir ulusal gasete takip et milliyet aksam sabah gibi...
haber işleşiyinde simetriye çok dikkat et... 5 milim kuralına dikkat et ve haberlerde kullandığın yazı karakterleri puntolar satır araları ve harf aralarını standat yap.. yani her şey birbirini takip etsin.. daha güzel işler çıkarırsın.. eğer yardım istersen bana özelden ulaşabilirsin..

emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 29-03-2008 #3
mizanpaj guzel ama biraz daha gelistirilebilir.. mesela, gazeteyi kutulardan kurtarabilirsin oncelikle, yerel gazetelerin maalesef en buyuk sorunu bu, gazetelri surekli kutularla sıkıs tıkıs durumda!
Rehber cizgileri de kullanmahya clais derim ben... ayrica reklamlari sayfanın ustune degil de altina ya da sayfa ya dagitsan daha iyi olur kanimca, cunku reklamlar hem siyah beyaz hemde buyuk...

yinede daha once gordugum yerel gazete sayalarindan cok iyi...

kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
ZaMaRKoS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZaMaRKoS

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 29-03-2008 #4
Teşekkür Ederim YOrumlarınız için ama ben sadece çalışanımGazete nasıl yap derlerse öğle yapıyorum benim düşümcem aslında birinci sayfada reklam konmaması Gazete
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 30-03-2008 #5
Teşekkür Ederim YOrumlarınız için ama ben sadece çalışanımGazete nasıl yap derlerse öğle yapıyorum benim düşümcem aslında birinci sayfada reklam konmaması Gazete
öyle deme reklam demek para demek.. Gazete)))
Bu mesajdan alıntı yap

bu da zonguldaktan tabloit gazete..

Alt 26-08-2008 #6
Gazete

Orjinali siyah beyazdır. Yorumlarınızı bekliyoruz...
Bu mesajdan alıntı yap
hacivatcelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hacivatcelebi(39)

Grafiker / İzmir

Alt 26-08-2008 #7
mizanpaj guzel ama biraz daha gelistirilebilir.. mesela, gazeteyi kutulardan kurtarabilirsin oncelikle, yerel gazetelerin maalesef en buyuk sorunu bu, gazetelri surekli kutularla sıkıs tıkıs durumda!
Rehber cizgileri de kullanmahya clais derim ben... ayrica reklamlari sayfanın ustune degil de altina ya da sayfa ya dagitsan daha iyi olur kanimca, cunku reklamlar hem siyah beyaz hemde buyuk...

yinede daha once gordugum yerel gazete sayalarindan cok iyi...

kolay gelsin...

ılanlar ıcın katılamıyorum musterı hangı sayfada ıstıyorsa ılanının cıkmasını genelde o sayfada kullanırız. cunku ılan demek gazetenın para kazanması demek.zira ulkemızde gazete okuyucusu tum gazetelerın trajını toplasan 5 mılyon etmez.avrupada yada amerıkada bır gazetenın trajı mılyonları bulmakta.eger ulkemızde durum boyle olsaydı evet manset ustu yada logo yanı ılan kullanılmazdı.hatta gormussunuzdur nadıren bazı ulusal gazetelere cover ılanlar verılır.bu cover ılanlar gazetenın on ve arka kapaklarını kapatır.son olarak benımde gazetemın yasaması ıcın okuyucu ıle bırlıkte ılanlarada ıhtıyacı vardır bu ınkar edılemez.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
gazete