Gazete tasarım - Bursa

İş Veren İlanları - Gazete tasarım - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Gazete tasarım Şehir: Bursa Cinsiyet: Bay Program/Seviye: QuarkXpress ya da Indesing Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

Gazete tasarım - Bursa
coskunalp16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coskunalp16

Desinatör / Eskişehir

Gazete tasarım - Bursa

Alt 08-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gazete tasarım

Program/Seviye: QuarkXpress ya da Indesing

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Günlük çıkan yerel bir gazetede sayfa tasarımı yapabilecek bay-bayan arkadaşlar arıyoruz. Bursa’da ikamet etmesi şart.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Gazete tasarım - Bursa - Gazete tasarım - Bursa ya da Gazete tasarım - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Gazete tasarım - Bursa İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Gazete tasarım - Bursa | Gazete tasarım - Bursa

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap