Gazete tasarım.. - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Gazete tasarım.. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Gazete tasarım.. Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Corel, İndesing, Php programa dili.. İş deneyimi ve içeriği: okandiril.com Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) ...

okan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okan78

Grafiker / İzmir

Alt 23-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gazete tasarım..

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel, İndesing, Php programa dili..

İş deneyimi ve içeriği: okandiril.com

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Türkiye'nin neresinde olursanız olun gazete tasarımlarınız yapılır..

E-posta:

Telefon: 0541 856 66 05
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Gazete tasarım.. - Türkiye GeneliGazete tasarım.. - Türkiye GeneliGazete tasarım.. - Türkiye GeneliGazete tasarım.. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ClickCODA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ClickCODA

Hiç Biri / İstanbul

Grafiker Arıyorum

Alt 14-07-2015 #3
İşlettiğimiz ve hizmet verdiğimiz internet haber sitelerinin manşet kapaklarını hazırlayacak, photoshop a hakim grafiker arıyorum.

Ofisimiz ulaşım açısından oldukça rahat Mecidiyeköy meydanda Büyükdere caddesindedir. Çalışma saatlerimiz hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00 – 18:00’dir.

Başvuru için 0212.2312530 numaralı ofis numarasını yada mail adresini kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap