Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum - Türkiye Geneli ...

Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum - Türkiye Geneli
selcukinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcukinci

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 10-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum

Program/Seviye: Quark Tüm Sürümleri
Photoshop
10 Parmak Klavye (1997 Türkiye Şampiyonu)
Macromedia Dreamwevar
Macromedia Fireworks
Macromedia Flash

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: İstendiğinde verilebilir

İşle ilgili açıklama: 14 Yıldan beri Türkiye'deki büyük gazetelerin bir çoğunda görev yaptım ve halende dışardan görev yapmaktayım. Full Time yada Part Time olarak Gazete-Dergi Tasarım yapabileceğim bir iş arıyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum - Türkiye Geneli - Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum - Türkiye Geneli ya da Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum - Türkiye Geneli | Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

selcukinci

İlan Detayları

Alt 10-03-2011 #3
Gazete Tasarımı - Dergi Tasarımı ile ilgili 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum

Quark Tüm Sürümleri
Photoshop
10 Parmak Klavye (1997 Türkiye Şampiyonu)
Macromedia Dreamwevar
Macromedia Fireworks
Macromedia Flash

14 Yıldan beri Türkiye'deki büyük gazetelerin bir çoğunda görev yaptım ve halende dışardan görev yapmaktayım. Full Time yada Part Time olarak Gazete-Dergi Tasarım yapabileceğim bir iş arıyorum.

Gerek yurtişi gerekse yurtdışı olmak üzere bir çok yere dergi, gazete, kitap, şablon ve tasarımları yaptım.

Tecrübleli olduğum işler

Gazete ve Dergi Tasarımı Mizampajı
Web Arayüz Tasarımı
Logo Tasarım
Banner Tasarım
İnteraktif CD Tasarımı
Flash Sunum
Her türlü dijital baskı ve tasarımları

Sarı Basın Kartı Mensubuyum, freelancer olarak Türkiye ve diğer ülkelerde hizmet verebilirim. İyi bir teklif gelirse tam zamanlıda çalışabilirim.

selcukinci

İlan Günceldir.

Alt 14-03-2011 #4
İlanım hala günceldir arkadaşlar, dernek, şirket, şahıs dergi ve gazeteleri, katalogları profesyonelce yapılır.
muttoli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muttoli

Grafiker / Sakarya

Alt 14-03-2011 #5
hocam birşey sormak istiyorum ben bir kamu kuruluşunda grafiker olarak çalışıyorum dışarıya hiç iş yapmadım sadece bulunduğum yerin yani belediye nin dergilerini yaptım fakat şimdi dışarıdan da bana dergi tasarımı için iş geliyorum fiyat olarak ne versem uygun olur yani bunun standartı varmıdır.hazırlayacağım şey ise bir katalog ve en fazla 25 yada 30 sayfa tutar a4 ebatında yan olacak ve ayrıca ben sadece işin tasarım boyutu ile ilgileniyorum baskı vs işlerine karışmıyorum ne fiyat vermem gerek sizce

selcukinci

Alt 17-03-2011 #6
hocam birşey sormak istiyorum ben bir kamu kuruluşunda grafiker olarak çalışıyorum dışarıya hiç iş yapmadım sadece bulunduğum yerin yani belediye nin dergilerini yaptım fakat şimdi dışarıdan da bana dergi tasarımı için iş geliyorum fiyat olarak ne versem uygun olur yani bunun standartı varmıdır.hazırlayacağım şey ise bir katalog ve en fazla 25 yada 30 sayfa tutar a4 ebatında yan olacak ve ayrıca ben sadece işin tasarım boyutu ile ilgileniyorum baskı vs işlerine karışmıyorum ne fiyat vermem gerek sizce
öncelikle merhaba, bir standardı yok açıkcası herkes tutturabildiğine fiyat veriyor, ama bu işi benim gibi tecrübeli, yıllarını vermiş olan sayfa sekreterleri onlar normalinden biraz daha fazla isterler. Piyasa fiyatını söylemek gerekirse, 25 - 30 sayfa bir tasarım için 750 TL den aşağıya inme derim. Bu işin hakkı budur, sonuçta çoğu müşteri metaryelleri ya eksik gönderir, yada gönderdiği resimler bir boka benzemez, uğraşman gerekir. İşin incelikleri seni çok uğraştıracağı için 750 TL den aşağıya inme.

Baskı olarak da sen adamlara baskı içinde yardımcı olabileceğini söyle, baskı konusunda benim matbaam var, istedikleri özelliklere göre fiyatımızı veririz, eğer uygun gelirse bize bastırırlar Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum - Türkiye Geneli

selcukinci

İlan günceldir arkadaşlar

Alt 28-03-2011 #7
Arkadaşlar ilan hala günceldir.

selcukinci

Günceldir

Alt 02-04-2011 #8
İlan günceldir arkadaşlar.