Gazete Tasarımı

Deneme Çalışmalar - Gazete Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Elazığ Polis Haber gazetemizin Sivrice ilçemizi tanıtan 9. sayfası... Umarım beğenirsiniz... Sayfayı izleyen arkadaşlardan düşüncelerini yazmalarını rica ediyorum... Güzel yada kötü, şurası olmamış ...vs. gibi...

Gazete Tasarımı
resat76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

resat76

Hiç Biri / Elazığ

Gazete Tasarımı

Alt 22-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Elazığ Polis Haber gazetemizin Sivrice ilçemizi tanıtan 9. sayfası... Umarım beğenirsiniz...
Gazete Tasarımı

Sayfayı izleyen arkadaşlardan düşüncelerini yazmalarını rica ediyorum... Güzel yada kötü, şurası olmamış ...vs. gibi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 22-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konunun yanlış yere açılması:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki Gazete Tasarımı butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap
mehaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehaz

Matbaacı / Samsun

Alt 26-06-2011 #3
Sayın yetkililer, Grafikerler.net'e üye olduğum için sevinçliyim. Ancak herhalde siteye ya da
arama bölümüne yanlış giriş yaptım. Benim aradığım şey, Yerel bir gazete için 1 nci sayfa ve iç sayfalarla ilgili yapılmış gazete tasarımları. Bu tasarımlardan yararlanabilir miyim, derdim bu. Teşekkürler. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap