Gazete Tasarımı Yapacak Eleman Aranıyor. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Gazete Tasarımı Yapacak Eleman Aranıyor. - Türkiye Geneli ...

eoduzgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eoduzgun

Webmaster / Adana

Alt 10-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gazete Tasarımı Yapacak Eleman Aranıyor.

Program/Seviye: 15 Günde Bir Yayınlanan 8 sayfa Bölgesel Gazetemizin tasarımını yapacak (bay bayan farketmez) Eleman Aranıyor.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 15 Günde Bir Yayınlanan 8 sayfa Bölgesel Gazetemizin tasarımını yapacak.

Tasarım Gazetenin Sayfalarının Düzenlenmesinden İbarettir.

Konusunda Bilgili Kişilerin bizimle irtibata geçmelerini rıca ederim.

Yapılacak başvurular içinden seçilecektir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Gazete Tasarımı Yapacak Eleman Aranıyor. - Türkiye Geneli - Gazete Tasarımı Yapacak Eleman Aranıyor. - Türkiye Geneli ya da Gazete Tasarımı Yapacak Eleman Aranıyor. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Gazete Tasarımı Yapacak Eleman Aranıyor. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Gazete Tasarımı Yapacak Eleman Aranıyor. - Türkiye Geneli | Gazete Tasarımı Yapacak Eleman Aranıyor. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

eoduzgun

Webmaster / Adana

Alt 10-07-2012 #3
Her Ne Kadar Tam Zamanlı olarak İşaretlemiş Olsak ta İlanımızdaki Söz konusu iş tamamen serbesttir.

Kısaca Şöyle Özetleyelim.

Gazetemiz Çukurova'da Bölgesel Yayın yapan Bir gazetedir.

8 Sayfa 2 Sayfası Renkli Diğer Sayfalar Normal Yayın Yapmaktadır.

15 Günde Bir Çıkar.

Tasarımı için Hangi Şehirde Olduğunuz Önemli Değildir.

Biz Bilgileri Veririz Tasarlarsınız. Bakarız. Düzenlenir. Ve Anlaşma Şartı Dahilinde Ödemesi Yapılır. Sürekli Bir iştir.

Bunun Yanısıra Reklam ajansımıza ait işlerin tasarımlarını konusunda da İş yapılmasını İsteyebiliriz (Her zaman değil)

Kısacası 2 haftada bir 2 yada en fazla 3 gününüzü alır. (tasarım ve sonraki düzenlemeler)

eoduzgun

Webmaster / Adana

Alt 10-07-2012 #4
Gazetemiz Şu an 10. Sayıdadır. ve Star Gazetesi Boyutundadır.
egelican isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egelican

Grafiker / İzmir

Alt 10-07-2012 #5
merhaba ilanınızla ilgileniyorum mail gönderdim..
keremkavala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keremkavala

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2012 #6
ilanınız güncelmidir acaba ?
garipbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

garipbiri(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2012 #7
mademki böle büyük bir gazetesiniz gazetenin telefonunu filan yazında insanları boşuna meşgul etmeyin sanalda bir ilan ben gazeteyim eh yani arkadaş benimde hloldingciğim var 4000 liradan 100 tane grafiker lazım. ayıptır ya mesleği ayağa düşürdünüz

eoduzgun

Webmaster / Adana

Alt 16-07-2012 #8
Biz Büyük Gazete İddiasında Değiliz. Çukurova Bölümünde 4 il'e ve bu illerin tüm ilçelerine yayın yapan bir gazeteyiz ve ilanımız güncelliğini kaybetmiştir. ÇOK Ciddi Bir şekilde Serbest Çalışacak Personel Değil iş arkadaşı aramaktaydık ancak Varolan çalışmalarımıza varolan çalışanlarımızla devam etmeye karar verdik holdingcikler diyerek küçümseyenler ve ilanımızı geyik muhabbeti sananlar gibi şahsiyetlerin ne dedikleri ya da düşündükleri bizim için önemsizdir ve kimseye İspat gibi bir durum sözkonusu bile değildir.

İlgilenip Mesaj gönderen arkadaşlarımıza ise teşekkür ederiz. Ciddi olarak mesaj gönderen tüm arkadaşlarımızın kaydı bizde saklıdır ve yeri geldiğinde umuyoruz ki içlerinden birileriyle çalışma imkanları doğabilecektir.

Kalın Sağlıcakla
denizce87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizce87

Grafiker / İstanbul

ilgileniyorumm

Alt 17-07-2012 #9
ilanınızla ilgileniyorum
6 senedir havalimanlarında dağıtılan gazetemizin tasarımını yapıyorum

detayları konuşmak için

denizce87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizce87

Grafiker / İstanbul

ilgileniyorumm

Alt 17-07-2012 #10
ilanınızla ilgileniyorum
6 senedir havalimanlarında dağıtılan gazetemizin tasarımını yapıyorum
tasarım için gerekli tüm metaryellere sahibim işlerinizi istanbuldan rahatlıkla yürütebilirim

detayları konuşmak için

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları