Gazete Tasarımım İLK DEFA

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Gazete Tasarımım İLK DEFA ...

S.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

S.Murat

Sanat Yn. / Mersin

Alt 30-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Şirketimiz'in Yeni Çıkaracağı Haftalık Gazetemiz'in Mizampajını Yaptım Bir Kaç Takıldığım Nokta Var ve Fikirlerinizi Merak Ediyorum Arkadaşlar

Gazeteyi ADOBE İNDESİN CS3 İle Yaptım
Kullandığım Fontlar Swiss721 LT BT, Times New Roman, İmpact
Gazete Özelliği 8 Sayfa 1 - 2 ve 7 -8 . Sayfalar Renkli İç Sayfalar Renksiz Olacak

Arkadaşlar Sizden İstediğim Yardım İse İç Sayfaları Siyah Beyaz Yapmam Lazım Nasıl yapacağım bilmiyorum. Resimli ve ya başka bir şekilde burada paylaşırmısınız Çünki kalitesi de önemli araştırdım forumda bulamadım son çare sizlerden yardım istemek kaldı gazetemizin resimlerini paylaşıyorum görüşmek dileği ile.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

S.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

S.Murat

Sanat Yn. / Mersin

Yardım

Alt 31-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar Yardım edecek kimse yokmu ? Gazete Tasarımım İLK DEFA
Bu mesajdan alıntı yap
dr.grfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dr.grfk

Grafiker / Mersin

Alt 02-06-2010 #3
iç sayfalar için diyecek birşey yok ama ilk sayfa olmamış, manşet manşet değil çok küçük kullanmışsın puntoları, ayrıca gazete başlığıda hem küçük hemde fontu iyi değil. ayrıca sürmanşette "van gölüne sahip çıkın" haberini daha büyük kullanmış olsan daha hoş dururdu genel olarak iyi ama manşet ve sürmanşetleri biraz büyük kullanmanı tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
aLLy53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aLLy53

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2010 #4
herşey iç içe girmiş hafif bir sadeleştirme yapmanı öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
concept_eda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

concept_eda

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2010 #5
Herkes herşeyini paylaşıo ne iş anlamadım,benim fikrim ise çok yazı var,sıkıcı oluo yanlış mı düşünüyorum yanlış düşünüyorsam biri de beni uyarabilir..
Bu mesajdan alıntı yap
memcho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memcho

Grafiker / Bursa

Alt 17-09-2010 #6
bence sen bu işi sakın yapma
Bu mesajdan alıntı yap
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 17-09-2010 #7
ben beğendim eminim gazete çıkmaya devam ettikçe arkadaşımız daha çok yol katedecektir...iç sayfaları tek renk yapılacak demişsiniz ve nasıl yapılacağını bilmiyorum demişsiniz...o konuyu pek anlamadım neresinde takıldınız...iç sayfalarda kırmızı rengi gri bir tona çevirirsiniz resimleri de siyah beyaz yaparsınız ADOBE İNDESİN CS3 kullanmadım ama eminim bu programın renk ayarları vardır... birde matbaa iç kısmı tek renk yapacaksa eğer sadece o boyayı makinaya verir sayfaya renk ayrımı yapmaz direk kalıba geçirir renkli resimler siyah beyaz, kırmızı renk gri bir tona dönüşür zaten..umarım doğru anlayıp size yardımcı olabilmişimdir arkadaşım...
Bu mesajdan alıntı yap