Gazete ve dergi tasarımcısıyım - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Gazete ve dergi tasarımcısıyım - İstanbul ...

Cuneyt Mert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cuneyt Mert(41)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-08-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gazete ve dergi tasarımcısıyım

Program/Seviye: Adope, Photoshop, İndesign, İllustratör, Quark programlarına hakimim. Aynı Zamanda renk ayrımcısıyım.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Türkiye Gazetesi, Akşam Gazetesi, Plus Medya, Öncü Reklam, İhlas Holding, Cube Medya

İşle ilgili açıklama: Türkiye'nin önde gelen dergi, gazete ve ajanslarında çalışmış olup, 20 yıllık bir tecrübeye sahibim. Kurumsal Kimlik, Kurumsal Yayıncılık, ve Gazete Tasarımcısıyım...

E-posta:

Telefon: 0535 221 34 87
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-09-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Gazete ve dergi tasarımcısıyım - İstanbulGazete ve dergi tasarımcısıyım - İstanbulGazete ve dergi tasarımcısıyım - İstanbulGazete ve dergi tasarımcısıyım - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap