Gazetede çalışmak üzere

Sonuçlanan İlanlar - Gazetede çalışmak üzere ...

Gazetede çalışmak üzere
redpepper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redpepper

Hiç Biri / İstanbul

Gazetede çalışmak üzere

Alt 06-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merkezi Ümraniye’de bulunan Yurtta Haber gazetemizin Reklam Satış Departmanında Part-time, Full-time veya stajyer olarak görev yapacak Reklam Satış Temsilcisi aranmaktadır.
En az lise mezunu veya Üniversite öğrencisi,Satış konusunda (tercihen reklam satışı konusunda) 1 yıl tecrübeli, tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, prezantabl, bay - bayan reklam satış temsilcileri
İlgilenenler özelden mesaj atabilirler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafsahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafsahin

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabaler ardığınız tam olarak benim diyebilirim ümraniyede oturuyorum 2 senelik Bizim Anadolu gazetesinde tecrübemde var Quark Xpress,Freehand, Phtoshop her türlü yardımıcı olabilirim. part-time veya full-time fark etmez benim için şimdide teşekkürler. 0 *** *******
g***** @ *****.***

( Ben telefon numaramı ve mail adresimi veriyorum. Ama yasak, hiçte önemli değil. Yasak bana işlemez. Ben bulunduğum ortamın kurallarını yıkarım. DİYORSUN. YÖNETİM... )
redpepper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redpepper

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-02-2008 #3
İlgilenenler için Yurtta Haber gazetemizin reklam departmanı için dolgun ücretle reklam satış temsilcileri arayışımız devam etmektedir.
Alt 22-02-2008 #4
Merhaba, bostancıda oturuyorum, gazete de bir tecrübem yok fakat reklamcılıkla çok ilgiliyim, üniversite öğrencisiyim, grafik okuyorum, ilgilenirseniz konuşabiliriz...
Alt 25-02-2008 #5
aradınız ozellıklerı belırtırmısınız
toprakasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toprakasi

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2008 #6
ben 6 senedr corel ve phtoshpla gazete tasarımı yapıyorum ilgilenrseniz ulaşım
amy.lee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amy.lee

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-03-2008 #7
ilan hala geçerli midir benim için uygun fakat ümraniye uzak kalıyo ben K.Çekmecedeyim..

Tags
gazete, reklam, sat, temsilci