Gaziantep Grafiker - Web Tasarımcısı - Kontenjan : 2 Kişi

Sonuçlanan İlanlar - Gaziantep Grafiker - Web Tasarımcısı - Kontenjan : 2 Kişi ...

korcanergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korcanergun

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 05-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yüksek Algılama, Hayal ve Özgün Tasarım yeteneğine sahip
- Görsel Gücü Yüksek
- İleri seviye Html, Xhtml, css ve web 2,0 bigisine sahip
- Adobe Photoshop, Illustrator ve benzeri yazılımlara iyi derecede hakim.
- Takım çalışmasına yatkın
- Sorumluluk Sahibi
- Tercihen bayan
- Tercihen universite öğrencisi

Arkadaşlar konaklama ve yaşam masraflarınız tarafımızdan karşılanacaktır.İş süresi en az 1 yıldır.
Çalışacağınız ortam fazla kasıntı olmayan, eğlenceli ama disiplinli ve daha çok kendi projelerini geliştirmeye yönelik stüdyo tarzıdır. Universiteye yakın 4 katlı bir yerin üst 2 katı ev alt 2 katı stüdyo tarzıdır.Çalışma saatlerinizi kendiniz belirler buna göre çalışırsınız ( belirli bir çalışma saatini doldurmanız gereklidir ). Yemek , temizlik , konaklama masraflarınız tamamiyle tarafımızca karşılanacaktır ( Çok iyi yemek yapan bir teyzemiz var söylemesi ) .

Başvuru için 0 554 555 42 71 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Gaziantep Grafiker - Web Tasarımcısı - Kontenjan : 2 Kişi veya Gaziantep Grafiker - Web Tasarımcısı - Kontenjan : 2 Kişisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

efe2879 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efe2879(28)

Grafiker / Gaziantep

Alt 13-12-2010 #3
biraz daha açıklama yaparmısınız aradığınız web tasarımcımı yoksa grafiker mi ?