Gazilerimiz

Deneme Çalışmalar - Gazilerimiz ...

Gazilerimiz
yavuz94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuz94

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Gazilerimiz

Alt 30-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi günler.2. çalışmamla birlikte karşınızdayım.Bu çalışmamı da photoshopu kota yüzünden bu ay indiremediğim için paintten vede bir başka programdan yardım alarak hazırladım.İşte çalışmam:

Gazilerimiz

En alttaki yazılara aldırmayın lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

qrafiX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qrafiX

Öğrenci (Diğer) / Bolu

Alt 14-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ne bu hala anlamış değilim Gazilerimiz

Poster programıyla yapılmıs Gazilerimiz Bari alttakı yazıları programdan silseydin
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 17-02-2009 #3
Silinmiyodu ki...
Anlatıyım.
Gazilerimizi ülkeye küstürmemek için üsttekilerimize çağrı Gazilerimiz
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 17-02-2009 #4
Demek ki silinse silcektiniz..
Kusura bakmayın ama hazır programla yapılmış bi çalışmaya ne yorumu bekliyordunuz, yaptıgınız şey, internetten buldugunuz fotoğrafları yerleştirmek...ki fotoğrafları koymak üstüne yazı yazmak afiş değildir. Yorumum size kırıcı gelebilir belki ama siz hazır bir program kullanıp yorum beklediginiz sürece değişmeyecek ne zaman ki kendinize özgü bir tasarım yapıp koyarsanız iyi veya kötü saygı ile yapıcı yönde yorumumu yapıp eleştiririm!

Şimdi soruyorum size bu bir afiş mi

Sigarasız yaşamın günümüzdeki etkileri

Size daha öncede sayfalarca bu konuda yazmıştım hatırlarsanız, hazır program kullanarak grafik tasarım yapılmayacagını, kendi hayal gücünüz ve tasarımınızı kullanarak bir şeyler çıkarmanız buna göre yorum beklemeniz gerektigini, yanılıyor muyum?

Umarım bu sefer söylediklerimi dikkate alırsınız.
Saygılar...

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 17-02-2009 #5
Ben herkesin yorumunu dikkate alıyorum.Haklısınız,hazır program ama nasıl yapılır ki programsız ???...
Kendim üretmem gerektiğini biliyorum.Bende ona uğraşıyorum,hemen olcak bişey değil.
Ben sizin kadar tecrübeli değilim.Dİrek,"Şimdi soruyorum size bu bir afiş mi ?" dicenize,şunu şöyle yaparsan,aifş özelliğine daha yatkın olur falan diyebilirsiniz değil mi?
Bende çok güzel yorumlar beklemiyorum,siteyi inceliyorum,afişlerden pek anlamadım ama logoları çok az da olsa nasıl yapçağımı anlıyorum.Herşey yavaş yavaş olcak diye düşünüyorum.Bunlar benim daha ilk çalışmalarım.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 17-02-2009 #6
Ben herkesin yorumunu dikkate alıyorum.Haklısınız,hazır program ama nasıl yapılır ki programsız ???...
Kendim üretmem gerektiğini biliyorum.Bende ona uğraşıyorum,hemen olcak bişey değil.
Ben sizin kadar tecrübeli değilim.Dİrek,"Şimdi soruyorum size bu bir afiş mi ?" dicenize,şunu şöyle yaparsan,aifş özelliğine daha yatkın olur falan diyebilirsiniz değil mi?
Bende çok güzel yorumlar beklemiyorum,siteyi inceliyorum,afişlerden pek anlamadım ama logoları çok az da olsa nasıl yapçağımı anlıyorum.Herşey yavaş yavaş olcak diye düşünüyorum.Bunlar benim daha ilk çalışmalarım.
"Nasıl yapılır ki programsız?"
Programsız değil tabi ki program kullanacaksınız ama hazır program değil, grafik tasarım programı.Madem birşeyler yapmak istiyorsunuz o zaman önce buna dikkat edin.

O zaman önce afiş nedir? kavramını özümseyerek işe başlayın derim, sonra sitede araştırma yaparak, inanın gerisi zaten sizin hayal gücü ve yeteneğinize kalmış denemelerinizle şekil kazanacaktır.

Bunların ilk çalışmalarınız oldugunu biliyorum, ona göre değerlendirip, ben daha iyi ne olabilir diye uğraşıyorum, yorumumuda sizi kırmak için yazmıyorum; hani diyorsunuzya daha iyi neler yapılabilir o yönde yorum yapın diye, siz araştırma ve deneme yapın çalışmanızı koyun ne kadar kötü olursa olsun özgün olsun, biz sizi bilgilerimiz ölçüsünde; iyi veya kötü yönlendiririz neler yapılabilecegi konusunda.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
soldier_159 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soldier_159

Grafiker / Ankara

bide milleti suçluyorsun

Alt 18-02-2009 #7
hazır program kullanacağına acemice olasa tasarım programlarını kullanarak hazırlasan ve acemiliğini bu programda atsan daha iyi olur ve senin gibiler yüzünden emeğe saygı kalmadı.herkez bişeyler bulup gönderiyor hazır program olmasına rağmen hiç yapamamışsın
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 18-02-2009 #8
hazır program kullanacağına acemice olasa tasarım programlarını kullanarak hazırlasan ve acemiliğini bu programda atsan daha iyi olur ve senin gibiler yüzünden emeğe saygı kalmadı.herkez bişeyler bulup gönderiyor hazır program olmasına rağmen hiç yapamamışsın
Nasıl?
BEnim gibiler yüzünden mi?,
Ben nasılım ki?Hazır program kullandım evet, Çünkü imkanlar öyle.Ben de bir sürü program indirmesini,yani tasarım programı indirmesini bilyorum ama kotayı aşınca da ne oluyor biliyoruz/m.
Bu mesajdan alıntı yap
oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2009 #9
Gazilerimiz bi idam etmediğimiz kaldı beğendik yada beğenmedik diceksiniz :Gazilerimiz
ben sana farklı programlar kullanmanı tercih ederim yavuz
freehand veya corel gibi
Bu mesajdan alıntı yap

yavuz94

Alt 18-02-2009 #10
Önerin için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags